2733
2734
عنوان

خانما من ی نظافت چی هستم

909 بازدید | 61 پست

سلام بخدا دارم آتیش میگیرم ی ساله از زور بی پولی استخدام ی شرکت نظافتی شدم.بچه هام و التماس اینو اون میکنم نگر دارن برم سرکار .دیروز رفتم ی خونه نسبتا بزرگ خانم متخصص زنان هستن خودش رفت سرکار من ی جوری هستم فقط میگم نونم حلال باشه ی ذره اهمال کاری نکردم خودمو کشتم از ساعت ۱ تا ۸/۳۰ شب رفتم دنبال بچه هام ساعت نزدیک ۱۰ شده بود مادرم دید دستم درازتر از پام شده بود نا نداشتم برم خونه دلش کباب شد برام.حالا فرداش هرچی ب خانم زنگ میزنم دستمزدمو بزن منو گزاشته تو لیست رد.ک چی!! اون جور ک من میخام نکردی! خداشاهده ۲ نفر خانم وسواس شدید دارن انقدر کارموقبول دارن التماس میکنن تو بیا خونمون. گریه م گرفته نمیدونم تو اپلیکیشن منو چطوری عنوان کردههی تماس میگیرن باهام .جرات ندارم ج بدم الان ی تهمتی چیزی نزده باشه پام.دلم میخاد فردا با پلیس زنگ بزنم یا برم در خونش آبروریزی .خیلی زورم اومده حق ۲ تا بچمو میخوره .پول جور نمتونم برا بچه هام لباس بخرم حتی .یا امام رضا خودت داری منو میبینی جوابشو همین امشب بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی آدما چقد بی وجدانن متخصص زنان چجوری پول زحمت تو از گلوش پایین میره که نمیده والله باید ۲برابر حقوقتو بهت میداد

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

ای وای عزیزم انشالله به حق امام رضا یه پول خوب دستت بیاد

اون خانم حتما جواب این کار زشتت میگیره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740

جواب بده بگو شما کارمنو دیدید تا حالا کسی شاکی بوده ازم!!

این خانم داره دروغ میگع

خداازش نگزره خاک تو اون مدرکش راسته میگن سواد شعور نمیاره اه😑😑

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706