2737
2739
عنوان

حاجت از صلوات مخصوص حضرت فاطمه

535 بازدید | 6 پست

کیا از صلوات مخصوص حضرت فاطمه حاجت گرفتن میگن خیلی خیلی مجرب اگه گرفتین چند بار خوندین چقد طول کشید به حاجتتون برسید

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁

صلواتشو نمیدونم ولی من نماز کن فیکون حضرت زهرا شنیدم خیلی خوب و حاجت میده

البته من خوندم نتیجه نگرفتم 💔

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
صلواتشو نمیدونم ولی من نماز کن فیکون حضرت زهرا شنیدم خیلی خوب و حاجت میده البته من خوندم نتیجه نگرف ...

اره اونم شنیدم ولی خیلی طولانیه صلواتشو شنیدم خیلی خیلی معجزه میکنه 

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اونم شنیدم ولی خیلی طولانیه صلواتشو شنیدم خیلی خیلی معجزه میکنه 

ان شاءالله که به حاجت دلت برسی♥

واست آیت الکرسی میخونم ♥

اگه دوست داری ی سر ب تاپیک حاجت روایی من بزن شاید ب دردت بخوره ♥

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2731
ان شاءالله که به حاجت دلت برسی♥ واست آیت الکرسی میخونم ♥ اگه دوست داری ی سر ب تاپیک حاجت روایی من ...

ممنون حتما🙏🙏❤❤

من برای دوتا مشکلی که میتونست یکیش به اخراج منتهی بشه،  یکیش هم مالی و مربوط به آبرو بود، خوندم.

هر دو بار حاجت گرفتم خداروشکر 

۱۳۵مرتبه بخاطر عدد نام فاطمه (سلام الله علیها) خوندم.

ان شاءالله شما هم بخیر و سلامتی حاجت روا بشی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من برای دوتا مشکلی که میتونست یکیش به اخراج منتهی بشه،  یکیش هم مالی و مربوط به آبرو بود، خوندم ...

چه عالی 😍😍خدارا شکر