2737
2739
عنوان

چیکار کنم 😢😢😢

1666 بازدید | 15 پست

من با مادر شوهرم زندگی میکنم تو یه خونه اتاقمون جداس غذا مونم با همه تا خونه مامانم ۱۰ دقیقه راهه پیاده ولی الان یه ساله هر موقع دعوتش میکنن شام نمیاد چیکار کنم بیاد  ۳ بار اس ام اس دادم بزار امروز هوا خوبه برم ناهار خونه مامانم جواب نمیده  چیکار کنم  دلم تنگ شده  شوهرم اجازه بده باید بعدش از مادر شوهرمم اجازه بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط میتونم بگم این خانه از پای بست ویران است...خونه شمارو نمیگم خدای نکرده...وضعیت فرهنگ جامعه مونو میگم...یه دختری که ازدواج کرده مستقل شده باید اینطوری بخاطر دیدن مادرش درخواست کنه

مگ حبسی ک اجازه بگیری اصلا ب مادرشوهرت چه عه عه انقد خودتو کوچیک نکن دختر تو خونه مشترک زندگی میکنی طلبکارم هس شوهرت؟😐 ولکن بابا برو

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  
2738

چرا نیستییی

تو آهنگ هایی هستی که گوش میدی،تو اشک هایی هستی که در تنهایی خودت میریزی ؛تو تمام تجربه هایی هستی که در زندگی لمسشون کردی و تمام اتفاقاتی که در تنهایی خودت تجربه و حسشون کردی، تو‌تمام انتخاب ها و‌ همه اتفاقات تلخ و شیرین زندگیت هستی و با همه اینها در کنار هم جذاب و دوست داشتنی میشی🌸

کی گفته از مادر شوهرت اجازه باید بگیری رو بهش دادی که یه بار اگر به شوهرت بگی و دیگه از اون اجازه نگیری میفهمه .

نگاه به شوهرت بگو بعد لباس و اینارو بپوش آماده بعد برو خونه مامانت اگر مادر شوهرت دیدت گفت کجا بگو کار دارم  دیگه سوالی پرسید حواب نده 

2706