2737
2739
عنوان

خواب کودک

65 بازدید | 3 پست

سلام. تورو خدا هر کی می دونه نظر بده. من پسرم ۳ سالشه. صبح ها ساعت ۶ تا ۶ و نیم بیداره. قبلنا ۸ ونیم ۹ شب می خوابید. الان دیگه ۱۰ می خوابه ولی رای ۶ و نیم بیداره. عصرها خیلیییییییی خسته میشه و بازی می کنه. حتی دیرتر هم می خوابه گاهی ولی راسسسس ساعت بیداره. کسی تجربه ای داره؟؟؟

بچه من دو سالشه طبق تجربه خودم میگم توی روز حسابی بدوون بچه رو پسر بچه ها انگار همیشه به برق وصلن انرژی شون زیاده تا قشنگ تخلیه شون نکنی و خسته توی رخت خواب نرن خوابشون هم خواب نیست و زود بیدار میشن 

یک ربع یک ربع خواب بچه رو بکش جلو تر که زودتر بخوابه 

زودتر خاموشی بزن مسواکش هم زودتر بزنه تلوزیون زودتر خاموش بشه 

اینجوری هر شب یک ربع بکش جلو خواب خواب میاره اگه منظم بخوابه خواب صبحش هم طولانی تر میشه 

شکمش رو هم قشنگ سیر کن به نظرم بچه شش و نیم قندش افت می‌کنه گشنه میشه بیدار میشه از ساعت هفت به بعد بهش شیرینی و شکلات و قند و شکر  نده اینا اندیس گلیسمی شون اینطوریه که قند رو زووووود میبرن بالا و زووووود هم میاد پایین چیزایی بده که آروم آروم قند رو ببره بالا و آروم هم بیاره پایین شیر موز و عسل اخر شب بهش بده یا شیر گرم بهش بده کمک می‌کنه قند خونش بالا بمونه و خواب راحت تری داشته باشه 

بچه من دو سالشه طبق تجربه خودم میگم توی روز حسابی بدوون بچه رو پسر بچه ها انگار همیشه به برق وصلن ان ...

اخه اون موقع که پا میشه صبح گرسنه ش نیست و تا ۱ ساعت بعذش صبحونه می‌خوره. یعنی میگین بیدار شدنش از گرسنه شدنه؟

مشکلی با ساعت خوابش ندارم می‌خوام صبح زود پا نشه اینقدر. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اون موقع که پا میشه صبح گرسنه ش نیست و تا ۱ ساعت بعذش صبحونه می‌خوره. یعنی میگین بیدار شدنش از گ ...

نمی‌دونم والا ولی به نظرم صبح گرسنه میشه مثلا اگه اون تایم بهش بستنی یا شکلات صبحانه که اکثر بچه ها دوست دارن بدی هم نمیخوره؟ مطمئن باش میخوره 

نمیگم بهش بستنی بدیا منظورم اینه که گرسنه ست ولی دهنش واسه صبحانه باز نمیشه ولی چیزی رو که دوست داشته باشه رو میخوره 

برادرزاده من اینجوری بود صبح که بیدار میشد اگه غذای گرم برنجی بهش می‌دادی یا املت میخورد ولی صبحانه چای و نون و خامه و اینا نمی‌خورد  شاید اون ساعت صبح میلش به یه چیز دیگه می‌ره 

اگه شیر دوست داره شب قبل خواب بهش شیر گرم بده شاید صبح دیرتر بیدار شد

2731