2737
2739

میخوام تمام تاپیک هام حذف بشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

برو داخل پستهای که میخوای حذف کنی اون سه تا نقطه رو بزن حذفش کن  اگه نشد بهت اجازه حذف نداد به نی نی یار بگو تا برات حذف کنه من خودم دو روز بود یه پست گذاشته بودم ولی هیچ کدوم از بچه ها جوابمو ندادن همین الان حذفش کردم

برو داخل پستهای که میخوای حذف کنی اون سه تا نقطه رو بزن حذفش کن  اگه نشد بهت اجازه حذف نداد به ...

میخوام تاپیک هام پاک بشه عزیزم نه پست هام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخوام تاپیک هام پاک بشه عزیزم نه پست هام

من خودم تاپیکم رو پاک کردم با اون 3 نقطه برا شما رو دیگه نمیدونم اگه نمیتونی باید اونی تاپیکی که میخوای پاک کنی زیرش نی نی یار رو تگ کنی بنویسی میخوام تاپیک ام حذف بشه لطفا حذفش کن یا بنویس کل تاپیک هامو میخوام حذفش کنی همین یا هم کلا بگی حساب کاربریتو حذف کنه حالا هر کدوم رو که خودت میخوای

من خودم تاپیکم رو پاک کردم با اون 3 نقطه برا شما رو دیگه نمیدونم اگه نمیتونی باید اونی تاپیکی که میخ ...

باشه ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40