2733
2734
عنوان

تجربه عفونت واژن داشتید؟؟

544 بازدید | 52 پست

سلام دوستتی عزیزم..تازه عروسمو ازین قضیه خیلی عذاب میکشم

منو همسرمم مسائل بهداشتیو خیلی رعایت میکنیم

هرروزم  حموم نرم لباس زیرمو حتما عوض میکنم

این عفونت لعنتی خیلی عذابم میده و خیلی ببخشید مثل پریودی یهو یچیزی میریزه تو لباس زیرم 

سفید رنگه و بدون بو

تو رابطه هم رو بدن همسرم میریزه کلی خجالت میکشم و اونم خیلی حساسه راه مطمعن ک زود خوب بشم رو بهم پیشنهادبدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خب این ترشحات طبیعی خودته غلظت و رنگش بستگی داره به اینکه تو کدوم مرحله از دوره پریودتی. چرا شوهرت حساس باید باشه؟ اینا طبیعیه... عفونت حالت پنیری شکل داره بد بو هست خارش و سوزش داره

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️

محلول جوش شیرین و سرکه بشین برامن تاثیرداشت

پوست انارم همینطور اونم خوبه

ی مدت محلول آب و جوش شیرین آماده داشته باش تو دسشویی بعداز دسشویی خودتو بشور

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

انبر نسا برام واقعا خوب بود. من الان چهارو نیم ساله ازدواج کردم از اون موقع تا الن درگیرشم

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
محلول جوش شیرین و سرکه بشین برامن تاثیرداشت پوست انارم همینطور اونم خوبه ی مدت محلول آب و جوش شیری ...

محلول جوش شیرین و آب نسبت چقدر باید ریخته بشه؟

لذت بردن را یادمان ندادند!از گرما می نالیم . از سرما فرار میکنیم.در جمع از شلوغی کلافه می‌شویم.و در خلوت از تنهایی بغض میکنیم... تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم و آخر هفته هم بی حوصلگی تقصیر غروب جمعه است و بس.!همیشه در انتظار به پایان رسیدن روزهایی هستیم که بهترین روز های زندگیمان را تشکیل می‌دهند...مدرسه ،دانشگاه  ،کار... حتی در سفر همواره به مقصد می اندیشیم .!بدون لذت از مسیر...!غافل از اینکه زندگی همین لحظه هاییست که می‌خواهیم بگذرند...🤍🌺صدبار اگر توبه شکستی بازآ🌱