2733
2734
عنوان

دوستان کمک...

77 بازدید | 5 پست

دوستان گلم من سال گذشته ivf کردم و خدارو هزار مرتبه شکر نتیجه گرفتم و دختر نازم الان ۷ ماهه شده

امروز رفتم چکاپ و متوجه شدم بخاطر داروهای ivf پلی کیستیک شدم در صورتی که قبلا هیچ مشکلی نداشتم

الان نمیدونم چه کاری باید انجام بدم

خواهشا راهنماییم کنین 

دارم شدیدا اضافه وزنم پیدا میکنم

گلم اخه من پسرم یکسالشه  دوقلوهامم پسرن دعا کن یکی حدااقل دختر باشه دلمو خوش کنم😭😭😭😭افسرددگی گرفتم ینفرباهام حرف نزنه دیونه میشم میخواستم سقط کنم همه گفتن گناهه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
گلم اخه من پسرم یکسالشه  دوقلوهامم پسرن دعا کن یکی حدااقل دختر باشه دلمو خوش کنم😭😭😭😭افسرددگ ...

بازم خداروشکر کن 

دوستم یه دختر داشت و دوباره سه قلو حامله شد دو پسر و یک دختر گفت اول قرار بوده دکتر دختر ریداکت کنه ولی بعد همسرم دلش نیومده ولی کاملا قصد این کار داشتیم

باورت میشه ۳۴ هفته سه قلوها به دنیا اومدن دختر کپل و تنفسش عالی حتی تو دستگاه نرفت ولی دو تا پسرا رفتن nicu و در آخر یکیشون فوت کرد و یکی مرخص شد

میگفت همون دختری که قصد داشتیم از اول ریداکت کنیم بهترین و سالم ترین قل درومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم خداروشکر کن  دوستم یه دختر داشت و دوباره سه قلو حامله شد دو پسر و یک دختر گفت اول قرار بو ...

نعمت خداس انشالله سالم دنیا بیان بمونن فقط یکی دختر دیگ میمیرم از خوشی 

2731
اانشالله صحیح و سالم میان تو بغلت  بعدم دکتر بهت میگه اشتباه شد یکیشون دختر بوده

انشالله عزیزم😭💚❤حاجت رواشی بزودی زود انشالله💚❤