2737
2739
عنوان

من حسرت زندگی این بلاگرو مبخورم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 42 پست

هدف یک بلاگر فقططططط پول دراوردن و دیده شدن هست... و اینکه واقعا بعضیاشونم زحمت میکشن بخصوص اینا ک پیج طنز دارن مثل سرنا امینی من خیلی خوشم میاد ازش، ولی اونا ک از تفریح و روزمرگی میزارن رو درک نمیکنم ...اینم بهت بگم اگه یه وقتی فالورشون کم شه یا کلا مشکلی برا پیجشون پیش بیاد داغون میشن چون نمیدونن دیگه عکس شام و ناهارشون رو برا کی بزارن عادت کردن ب اینکار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میدونی واقعیت زندگیشون چیه؟ همین دو ماه پیش یکی تیک تاکرای معروف خارجی که کلی کلیپ فان تو پیجش داشت و انگار زندگیش گل و بلبل بود، زنشو کشت!!! قبل قتل زنش هم مرتب کتکش میزد☹️ خدا میدونه تو زندگی اینا چی میگذره😐

چرا😪

کسی که خانوادش مذهبیه به نظرت اجازه میده دخترشون قیافه و هیکلشو عرضه کنه همه جا؟؟؟ اجازه میده دخترش با یه پسری که هیچ نسبتی باهاش نداره تنها برن این ور اون ور؟؟؟؟!!!!!!!

دستمو ول نکن که زمین میخورم...
2731
کسی که خانوادش مذهبیه به نظرت اجازه میده دخترشون قیافه و هیکلشو عرضه کنه همه جا؟؟؟ اجازه میده دخترش ...

یا خانوادش مذهبی نیستن 

یا اینو ولش کردن به حال خودش هر کاری دلش میخاد بکنه 

یا خانوادش مذهبی نیستن  یا اینو ولش کردن به حال خودش هر کاری دلش میخاد بکنه

میان یه چرتی میگن آره ما عم مذهبی هستیم بچه های مردمو میندازن به جونه پدرمادراشون  

میان یه چرتی میگن آره ما عم مذهبی هستیم بچه های مردمو میندازن به جونه پدرمادراشون    

دقیقا 

خانواده آدم اگه مذهبی باشن به کوچکترین کارهای بچشون هم نظارت دارن و حواسشون بهش هست که خدایی نکرده مشکلی براش پیش نیاد 

جون میدونن این بچه امانت خداس 

ولی الان تو این زمونه چون مذهبیا بلاگری نمیکنن مشخصه که اگه یکی بیاد بگه من بلاگری هستم که خانواده مذهبی دارم بخاطر همین ویژگی یهوووووو معروف میشه و همه توجه میکنن بش 

ل

ابن ابجیمون سادس که فک میکنه این بلاگرا همیشه راستشو میگن 

دقیقا  خانواده آدم اگه مذهبی باشن به کوچکترین کارهای بچشون هم نظارت دارن و حواسشون بهش هست که ...

نمیدونم شاید این حرفم زشت یا تعصبی باشه

ولی واقعا هیچ حس مثبتی به بلاگرا ندارم

یه کاری میکنن مردم عادی از زندگیه خودشون متنفر شن

2740
نمیدونم شاید این حرفم زشت یا تعصبی باشه ولی واقعا هیچ حس مثبتی به بلاگرا ندارم یه کاری میکنن مردم ...

درسته 

همش تظاهر به خوشبختی در صورتیکه واقعا اینطوری نیست 

که اگه باشه نیازی به جار زدنش نمیبینه 

خودت چرا میگی اقایون تو تاپیک ات نیان؟ خودتم برا خودت حصار کشیدی مگه میخورن خانما رو ؟چه اشکالی دا ...

حق گفتی دمت گرم🙂

این خودش خودشو محدود کرده دیگه آدم چه توقعی باید از خانوادش داشته باشه 

می‌شه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟❤️‍🩹‏آلیس مونرو راجع به دوره‌ی افسردگیش اینطور نوشته که:«‏ آنچه از دستم بر می‌آمد با آنچه دلم می‌خواست انجام دهم منافات داشت...! »‏شاید این بدترین حسی باشه که یه آدم می‌تونه تجربه کنه!
حق گفتی دمت گرم🙂 این خودش خودشو محدود کرده دیگه آدم چه توقعی باید از خانوادش داشته باشه  

آخه میدونی من دنبال فضولام میگردم👋

واسه محدود نکردن خودم باید بیام با تو و مردهای نی نی سایت حرف بزنم؟

من از مردهای اینجا خوشم نمیاد اینجا سایت زنونست مثلا!

بعدم خودمو تو دنیای واقعی محدود نمیکنم اینجا تاپیک خودمه امضای خودمه دلمممم میخوادد اینو بنویسم😊