2737
2734
عنوان

من حسرت زندگی این بلاگرو مبخورم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 42 پست

بابا این بلاگرا حرف الکی زیاد میزنن محاله ی خانواده سختگیر اجازه بده دخترشون اینجوری انقدر آزاد باشه

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تمام زندگی حقیقی خودت را میبینی و قسمتی از زندگی اون که خودش خواسته را 

برای همینه که زندگی خودت زشت و زندگی دیگران قشنگه

هیچ حیوونی فهمیده تر از کووالا نیست.یعنی قشنگ درک کرده هیچی تو دنیا ارزشش بیشتراز خواب نیست✋🏻😂
2731
2740
واقعا زندگی و سفر و غذا و لباس مردمو میشینید تماشا میکنید مرتب ؟  هممممه رو انفالو کن بره

من بلاگر دنبال نمیکنم

اینو یه مدت فالو داشتم الآن آنفالو کردم ولی انگار خودآزاری دارم هر روز میرم استوریاشو میبینم نمیدونم با اینکه حالمو بد میکنه چرا نمیتونم اینکارو نکنم😭😭

من چی میگم شما چی میگی خدایی

میگی بخاطر مذهبی بودنو اینا خانواده ات محدودت کردن

با توجه به کامنت اول ات تمام مشکلات تو در محدودیت های مذهبی هست. خب امضات هم ینی خودت خودتو محدود کردی.بباگرا براشون مهم نیس هزاران مرد ببینن نظر بدن توهین کنن فحش بدن و خیلی چیزای دیگه

البته ک اینجا مث اینستا نیست تا امروز هیچ مردی نه به من پیام داده نه درخواست دوستی

نهایتش اینه اصلا باز نمیکنم انگار نه انگار

میگی بخاطر مذهبی بودنو اینا خانواده ات محدودت کردن با توجه به کامنت اول ات تمام مشکلات تو در محدودی ...

خوب وقتی محدودم میکنن یعنی یراشون مهمه و باید از جونم سیر شده باشم پامو فراتر از حد و مرزاشون بذارم

عنوان خیلی از تاپیکای منم یه نگاه بندازین متوجه میشیم چرا میگم آقایون نیان

حسرت چیو داری؟؟اینکه دوست پسر داشته بلشی باهاش بری مسافرت؟  

انقدر بی خط قرمز و وِل نیستم بخوام برم مسافرت(نظر خودمه شاید بقیه وِل ندونن)

ولی منم آدمم

حسرت اینکه اون انقدر آزاده من انقدر محدود

چون اون و خانوادش پول گرفتن که فرهنگ برهنگی رو تو این کشور جا بندازن 

اما تو خانوادت خودتون رو ارزون نمیفروشید 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم