2733
2734
عنوان

کاش یکی رو داشتم ارومم میکرد

248 بازدید | 26 پست

وقتایی که دیوونه میشم باید یه نفر باهام حرف بزنه ارومم کنه داداشم میتونه ولی کلا کم حرفه

خودم میتونم بقیه رو اروم کنم ولی روی خودم جواب نمیده

وقتایی که عصبی میشم یه نفر باید حرفای دلگرم کننده بزنه دیدگاهمو ببره بالاتا بفهمم چقدر خنگم که دارم سر این موضوع کشکی حرص میخورم

کاش یکی بود

به علاوه بعد منت نزاره یا از حرف هایی که زدم سواستفاده نکنه 

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روی کاغذ بنویس 

کارکردش از بودن هزار نفر کنارت بیشتره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
به علاوه بعد منت نزاره یا از حرف هایی که زدم سواستفاده نکنه 

اخ اخ 😔

همسر سابقم دقیقا حرفامو میشنید بعدش منت میذاشت به بقیه میگفت و همونا رو علیه من استفاده میکرد

2738
بیا بامن حرف بزن من سنگ صبورت میشم

ممنون عزیزم 🌸الان حرفی ندارم ولی چقدر حرفتون خوشحال کننده و دلگرم کننده بود🧡

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
اخ اخ 😔 همسر سابقم دقیقا حرفامو میشنید بعدش منت میذاشت به بقیه میگفت و همونا رو علیه من استفاده می ...

میدونم چی میگی خیلی بده آدم به یکی اعتماد کنه و درد و دل کنه ولی اون فرد اونا را خنجر کنه و بزنه به قلبت

ممنون عزیزم 🌸الان حرفی ندارم ولی چقدر حرفتون خوشحال کننده و دلگرم کننده بود🧡

بخدا جدی میگم تو خودت نریز بیا بامن صحبت کن  این دنیای بی حاصل ارزش ناراحتی نداره به خدا توکل کن موقع سختی ایشالاه غم از دلت بره

2706