2733
2739
عنوان

همکار موذی حسود

391 بازدید | 11 پست

گیر یه ادم حسود موذی افتادم تمام حرکات منو زیر نظر داره تا ایراد بگیره

به شدت حسوده اگه مدیر کوچک ترین توجه یا اوانسی به من بده صداش در میاد با اینکه خودش از امتیاز های زیادی داره استفاده میکنه و ما هیچی نمیگیم اگه هم بگیم میگه من سابقه دارم

واقعا که دارم میترکم از دستش ...

کارای خودشو گند میزنه فقط منتظره تا من اشتباه کنم به همه خبر بده

هرچقدر میخوام رابطه دوستانه باهاش داشته باشم نمیذاره 

چیکار کنم بچه ها😔

داره دقم میده از استرسی که بهم وارد میکنه از دقتی که بهم داره و حس منفی که میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام گروه بزنم واسه نی نی سایت اول وویس میگیرم بعد گروه اصلی اد میشید فقط خانم ها https: ...

😐🚶🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

💙تو گرمِ سخن گفتن و از جام نگاهت///من مست چنانم که شنفتن نتوانم💙                                                                                                                                                                                                               
2728
2738

ببین در برخورد با همچین افرادی حسب تجربه چندساله کاری ،تنها راه و بهترین راه پرهیز از هرگونه کشمش و جر و بحث و دادن بهانه به این افراده. خونسردی کامل . رعایت و انجام دقیق امورات محوله مدیریت بدون توجه به حاشیه سازی ها. دقت کنید که آرامش و انضباط مجموعه کاری برای مدیریت خیلی مهمه و هر چیزی و هر کسی که این آرامش و انضباط رو از بین ببره ،باهاش برخورد می کنن

اینجا هستم به 2 دلیل 1. بیاموزم 2. دانسته ها و تجربه های ناچیز خود را بی منت در اختیار اعضای سایت قرار دهم
ببین در برخورد با همچین افرادی حسب تجربه چندساله کاری ،تنها راه و بهترین راه پرهیز از هرگونه کشمش و ...

موفق باشید 

اینجا هستم به 2 دلیل 1. بیاموزم 2. دانسته ها و تجربه های ناچیز خود را بی منت در اختیار اعضای سایت قرار دهم