2737
2734
عنوان

۱۷ ماه بی خوابی

491 بازدید | 49 پست

سلام شب بخیر دوستان

خوشحال میشم  برای مشکلم راهنماییم کنید

پسرم ۱۷ ماهشه، از اولین شب تولدش تا الان من سر جمع ۱۰ شب خواب راحت نداشتم، مدام تو خواب غلت میزنه خودش رو میکوبه به این ور و اونور(بخاطر همین نا آرومی توی تختش نمیشه خوابوندش)،  بی دلیل گریه میکنه، مدام شکمش رو از زمین بلند میکنه

همه ی این کارها رو هم وقتی من میخوام بخوابم شروع میکنه یعنی اگه من تا ساعت ۴ صبح هم بیدار باشم هیچ واکنشی تو خواب نداره

دکتر هم بردم موقع نوزادی میگفتن کولیک داره بخاطر اونه، الان هم میگن چون تو  رشدش اختلالی نیست و نرماله  ، سبک خوابش این مدلیه و درست میشه، ولی واقعا من کلافه شدم، میترسم چشمام رو ببندم این شروع کنه، خیر سرم میخواستم امسال کنکور ارشد بدم، روزها که اصلا نمیذاره کتاب بگیرم دستم، گفتم شب که خوابوندمش یه کم بخونم، اونم تا کتاب رو برمیدارم شروع به بی قراری میکنه ولی الان که دارم تایپ میکنم گرفته خوابیده 

به نظرتون واسه تنظیم خوابش چیکار کنم؟

کم خونی هم نداره

ملکا ذکر تو گویم که تو پاکی و خدایی، نروم جز به همان ره که توام راه نمایی ،همه درگاه تو جویم همه از فضل تو پویم، همه توحید تو گویم که به توحید سزایی ،همه عزی و جلالی همه علمی و یقینی،همه نوری و سروری همه جودی و جزایی،همه غیبی تو بدانی همه عیبی تو بپوشی،همه بیشی تو بکاهی همه کمی تو فزایی،نتوان وصف تو گفتن که تو در فهم نگنجی،نتوان شبه تو گفتن که تو در وهم نیایی
شیر شب قطع شده؟

بله حدود ۳ ماهی میشه

ملکا ذکر تو گویم که تو پاکی و خدایی، نروم جز به همان ره که توام راه نمایی ،همه درگاه تو جویم همه از فضل تو پویم، همه توحید تو گویم که به توحید سزایی ،همه عزی و جلالی همه علمی و یقینی،همه نوری و سروری همه جودی و جزایی،همه غیبی تو بدانی همه عیبی تو بپوشی،همه بیشی تو بکاهی همه کمی تو فزایی،نتوان وصف تو گفتن که تو در فهم نگنجی،نتوان شبه تو گفتن که تو در وهم نیایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارداری پر استرسی داشتی؟ بچه هایی که موقع بارداری مادرشون پر استرسه اینجوری میشن

درسته؟

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …
2731

خواهر جون پسر من ۳۱ ماهشه و همینه.من دیگه عادت کردم.یا بیدار میشه گریه میکنه یا غر میزنه یا بینیش گرفته ست نمیتونه بخوابه یا دلش درد میکنه یا پاهاشو میاره میگه ماساژ بده یا بقول شما هی خودشو بلند میکنه میکوبه یجا اصلا یه وضعی.تا نصف شب کار میکنم بعدشم همش بین اتاق خودمون و پسرم در رفت و آمدم

بارداری پر استرسی داشتی؟ بچه هایی که موقع بارداری مادرشون پر استرسه اینجوری میشن درسته؟

بله از اول بارداری تا زایمان استرس داشتم ، بارداریم پرخطر بود، یعنی الان نمیشه کاری کرد؟

2740
ریسپریدون با نظر دکتر بده

چی هست؟

بله از اول بارداری تا زایمان استرس داشتم ، بارداریم پرخطر بود، یعنی الان نمیشه کاری کرد؟

نمی دونم فدات شم

من خودم باردارم و پر استرس روزی نیس گریه نکنم نگرانم منم بچم مث شما میشه

خدا کنه فقط سالم باشه   

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …
خواهر جون پسر من ۳۱ ماهشه و همینه.من دیگه عادت کردم.یا بیدار میشه گریه میکنه یا غر میزنه یا بینیش گر ...

خدا بهتون صبر بده ، کاش راه حلی داشت

2706