2752
2734

به خاطر بارداری یبوست شدی ؟ یااز اول یبوست داری

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخاطر بارداری.پدرم در اومده

شیاف گلیسیرین استفاده کن

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
منم حامله ام رفتم تو ۷ ماه هفته ای دو سه بارو از اولش خوردم نخورم معدم کار نمیکنه قبلشم میخوردم

دکتر که میگه اصلا هیچ قرصی استفاده نکن ولی من چاره ای نداشتم خواهرمم تو بارداریش استفاده کرد

شیاف که حالتی مثل زور زدن میاره بدتره.زایمان نکنم😂

کیوی و لبو بخور

هر غذای ملینی که فکرشو کنی استفاده کردم اما نمیشه.حتی پسیلیوم خوردم نشد.دیگه راه اخرم داروئه.دکتر حت ...

قبل بارداری شکمت روزی چندبار  کار میکرد

بعضی اوقات یک بار.بعضی اوقات دو بار.البته کم پیش میومد دو بار.ولی یک بارو حتما میرفتم

پس کمبود ویتامین دارین میوه زیاد بخود

2706