2733
2739
عنوان

اشتباه حرف زدن کودک

130 بازدید | 9 پست

سلام دوستان. پسرم دو سال و هشت ماهشه. تقریبا همه چی میگه اما ضمیرا رو برعکس میگه. مثلا میخواد بگه غذا بهم بده میگه غذا بهش بده. ماشینشو میاره میگه رفتی اتاق ماشین اوردی. یا رفتی سرسره اومدی پایین بپر کردی. یا اینکه هم جمع می بنده میگه. نگرانم کسی بوده بچش اینجوری باشه؟ 

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

من زیاد دیدم.بچه خودمم یه مدت همینجوری بود. بچه خواهرشوهرم.... جای نگرانی نداره.‌بعدا درستش رو یاد میگیرن. یچه های ما که الان اوکی هستن

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زیاد دیدم.بچه خودمم یه مدت همینجوری بود. بچه خواهرشوهرم.... جای نگرانی نداره.‌بعدا درستش رو یاد م ...

جدی همینجور بود؟؟ تا چ سنی؟ انگار از زبون من حرف میزنه. درستشم بلده ها اما اونی ک براش راحته رو میگه. الان کامل خوب شده بچتون؟ 

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
2731
چیزی نیس ک پسرمنم تو۴ساله بعضی کلماتوبرعکس میگه

آره اما ضمایر مهمه

جدی همینجور بود؟؟ تا چ سنی؟ انگار از زبون من حرف میزنه. درستشم بلده ها اما اونی ک براش راحته رو میگه ...

من‌کلا بچه م تا دو سال و نیمگی حرف نمیزد. بعدم همین مدلی حرف میزد. الان سه سال و نیمش هست دیگه صحیح صحبت میکنه. 

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
من‌کلا بچه م تا دو سال و نیمگی حرف نمیزد. بعدم همین مدلی حرف میزد. الان سه سال و نیمش هست دیگه صحیح ...

جدی؟؟ مرسی عزیزم دلمو اروم کردی

جدی؟؟ مرسی عزیزم دلمو اروم کردی

اره عزیزم .‌حساسیت خوبه ولی استرس به خودت نده.

به من میگفتن بچه توی دوسالگی باید دیگه جمله بندی کنه ولی بچه تو هنوز کلمه هم نمیگه. چقدر غصه خوردم و ترسیدم و گریه کردم. خیلی ها هم میگفتن نترس عادیه.

الحمدالله زبون باز کرد و به همسن هاش رسید. اینچیزا هست توی بچه ها

2740
عزیزم پسرتون خوب شد حرف زدنش؟ چون پسر منم همینه 

سلام بله عزیزم خوب شد خدا رو شکر