2737
2739

دیروز واسه یکاری زنگ زدم استخدام حالا مرده باشماره های مختلف پیامک میده ومزاحم میشه اون کار بسته بندی بود الان پیامک داده که من یکی ازکارکنای اونجام خب کارگر اونجا شماره منو ازکجا پیدا کرده اصلا من پامو اونجا نزاشتم فقط واسه استخدام به صاحبکار زنگیدم میدونم خودشه بهش،گفتم تو کارگر اونجایی شماره منو ازکی گرفتی اخه 😐صاحبکار مرده اینم میگه زن هستم وکارکر اونجام جوابمم نداد که شمارمو ازکی گرفته واقعا میترسه ادم ازدیوار 😐😐😐

خدایا داده ونداده ات راشکر

مگه شمارتو مخفی نکردی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

اکثرا پاتوق ادمای کثیفه بلاکش کن

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740