2733
2734

سلام سلام چطورین خانوما؟

لطفا بیاین کسایی که تو یه حیاط با مادرشوهر زندگی میکنن یا یه زمانی زندگی میکردید از تجربیاتتون بگید چه حسی داشتین؟ رفت و آمد رو چجوری مدیریت میکردید؟ راحت بودید یا نه؟ با وجود بچه چیکار کردید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما همسایه ایم اوایل کلید خونمونو داشتن و وقتی نبودیم کلا اینجا زندگی میکردن،همسرمم تحت فرمان اونا بود.خداروشکر الان یکم راحتتر شدم ولی خداکنه زودتر از اینجا بریم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

غیر از مادرشوهرم با بقیه هیچ مشکلی ندارم

تازه خیلیم دوست دارم با برادرشوهرم یجا باشیم تو فکرشیم دوطبقه حیاط دار بگیریم با هم 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

ما تو یه ساختمونیم ما طبقه یک مادرشوهرم سه برادرشوهرم پنج 

از اول سرسنگین بودم باهاشون چن بار بدون دعوت مثلا بعد شام اومدن دورهمی من تحویل نگرفتم الان اصلا نمیان 

بخوام برم خونه مادرشوهرم زنگ میزنم هماهنگ میکنم گاهی میبینی ده روزه همدیگرو ندیدیم 

اینجوری خوبه و راحتم

ما تا زمانیکه جدا بودیم واقعا واقعا گل بلبل بودیم

بعدمدتی به بهانه دلتنگی اونا..اونا طبقه بالا ما پایین زندگی کردیم

میتونم بگم بدترین لحظها شروع شد

چون ما قبلا خیلی خیلی باهم خوب بودیم

من از باهم بودن خوشحال شدم

ولی زهی خیال باطل

افتضاح هست

یعنی حتی مادرشوهرهم عالی باشه

یک از خدا بی خبری هست که رابطه رو خراب کنه

هر لحظه خدا را شکر💙

به نظرم خوب نباشه، مثلا کی میری بیرون کی میای، کی میاد پیشت کی نمیاد چقد با خانواده ات ارتباط داری، آمار همه اینا دستشونه، یا بیرون میری چی میپوشی، یه وقتایی آدم بی حوصله است شلخته میره بیرون، خودم اینجورم صبحای زود، خلاصه فک کنم سخت باشه، البته بستگی به شخصیت خودم آدمم داره، من کلا محافظه کارم، اصلا دلم نمیخواد کسی خصوصا خانواده شوهرم از کارام خبردار بشن