2737
2739

زندگی دیگران را نابود نکنیم❗️

جوانی از رفیقش پرسید : کجا کار میکنی ؟ پیش فلانی، ماهانه چند می گیری؟ ۵۰۰۰. همه‌ش همین؟ ۵۰۰۰ ؟ چطوری زنده‌ای تو؟ صاحب کار قدر تو رو نمی دونه، خیلی کمه ! یواش یواش از شغلش دلسرد شد و درخواست حقوق بیشتر کرد ، صاحب کار هم قبول نکرد و اخراجش کرد ، قبلا شغل داشت، اما حالا بیکار است.

زنی بچه‌ای را به دنیا آورد، زن دیگری گفت : به مناسبت تولد بچه‌تون، شوهرت برات چی خرید ؟ هیچی ! مگه میشه ؟! یعنی تو براش هیچ ارزشی نداری ؟! بمب را انداخت و رفت، ظهر که شوهر به خانه آمد، دید که زنش عصبانی است و .... کار به دعوا کشید و تمام.

پدری در نهایت خوشبختی است، یکی میرسد و میگوید‌ : پسرت چرا بهت سر نمی‌زند ؟ یعنی آنقدر مشغوله که وقت نمیکنه ؟! و با این حرف، صفای قلب پدر را تیره و تار میکند

این است، سخن گفتن به زبان شیطان. در طول روز خیلی سؤال ها را ممکن است از همدیگر بپرسیم؛

چرا نخریدی؟

چرا نداری؟

یه النگو نداری بندازی دستت؟

چطور این زندگی را تحمل میکنی؟ یا فلانی را؟

چطور اجازه میدهی؟

ممکن است هدفمان صرفا کسب اطلاع باشد، یا از روی کنجکاوی یا فضولی و... اما نمی‌دانیم چه آتشی به جان شنونده می‌اندازیم !

شر نندازید تو زندگی مردم. واقعا خیلی چیزا به ما ربطی نداره! کور ، وارد خانه‌ی مردم شویم و کَر از آنجا بیرون بیاییم. مُفسد نباشیم.

■⇨ @Ganje_arsh

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بله حرف و زبان خیلی مهمه ولی تو همین سایت هم خیل ها راحت دل میشکنن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله حرف و زبان خیلی مهمه ولی تو همین سایت هم خیل ها راحت دل میشکنن 

خیلی دل میشکنن  و راحت حرف طلاق میزنن  باور کن خیلیها زندگیشون از حرفای بعضی نی نی سایتها خراب شده   

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728
😐زندگی ها بخاطر این حرفا خراب نمیشه بخاطر خیانت خراب میشه

باور کن یکی خانمی هست همیشه زندگیش با زندگی دوستاش مقایسه میکرد  و طلاق گرفت  که چرا اون خونه به این بزرگی داره من نه  چرا اون کلی طلا داره من نه و همیشه غر میزنه  سر این موضوع 

خیلی دل میشکنن  و راحت حرف طلاق میزنن  باور کن خیلیها زندگیشون از حرفای بعضی نی نی سایتها ...

دقیقا و خیلی ها مسخره بازی در میارن و معلومه بچه سالن فقط میخوان یک چیزی بگن فارغ از اینکه اون چیزی که میگن ممکنه چه اتشی به پا کنه کلا تو زندگی هم ادم ها کلی حرف میشنون اگه قرار باشه همه حرف ها را بگن سنگ روی سنگ بند نمیشه ولی متاسفانه بعضی ها جدی نمیگیرن هر چیزی را فوری میگن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

به خدا با حرفاشون آتيش ميزنن فاميلاي ما ما هممون مجرديم وازدواج نكرديم بعد فاميلامون ميومدن و ميديدن ما تو خونه ايم باز با كنايه ميپرسيدن ازدواج نكردين پس كي ديگه دير شد و به قلب مامانم آتيش مينداختن ماهم ديگه هيچ جا نرفتيم اصلا خوب كرونا اومد همون عيدم ميومدن ديگه راحت شديم از زخم زبوناشون

هيچ
2738
به خدا با حرفاشون آتيش ميزنن فاميلاي ما ما هممون مجرديم وازدواج نكرديم بعد فاميلامون ميومدن و ميديدن ...

خیلی بدم میاد از سوالات بی مورد فامیلا  من اصلا از کسی نمی پرسم ازدواج کردی یا نه بچه دار شدی یا نه میدونم ناراحت میشن  اونا اگه ازدواج کردن دیگه خبرشون میرسه چرا باید از زبونم اذیتشون کنم

یه سخنرانی گوش میکردم در مورد تفسیر آیه ۱۰۲ بقره که در مورد جادو هست ، روایتی از امام صادق علیه السلام هست که این جادو جادوی کلامی هست به خصوص سخن‌چینی که نه تنها بین زن و شوهر بلکه دو ملت رو به جون هم میندازه 

من خودم چند سال اول زندگی متاهلی فقط به خاطر دروغگویی و دخالت خانواده شوهرم به تلخی گذشت 

یه سخنرانی گوش میکردم در مورد تفسیر آیه ۱۰۲ بقره که در مورد جادو هست ، روایتی از امام صادق علیه السل ...

لعنت به این زبون که نه استخوان داره نه وزن انچنانی  اما چنان قلب یک انسان میشکنه که سنگ اینجوری نمی شکنه ای کاش مردم واقعا قدرتش داشتن که جلوی این زبون بگیرن