2737
2734

[QUOTE=252676732]کِی فوت شدن؟چرا فوت شدن[/QUOTEفک  کنم رمضون بود از تراس پرت شده بود پایین

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

﴿ 1 ﴾ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾ مَلِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

2731
الکیه بابا. بنظرم بیشتر خواسته جلب توجه کنه تلفنم میتونه گوشیشو خودش جواب بده الکی تایید کنه خلاصه م ...

اینقدر پشت سر مرده قضاوت نکن حانم 

تو همون روزی که فوت شد نی نی یار و چند نفر دیگه اسامی فوت شدگان اون روز رو چک کردن تو سایت و اسم این گل پر پر شده هم بود 

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️
2738
 اسمشو از کجا میدونستن ؟

به دوستاش گفته بود اسم و فامیلیشو 

نی نی یار زنگ زد به خطش مادرش جواب داده گریه میکرده بعدم مشخصاتشو تو سایت بهشت زهرا زد همون روز خاکسپاریش بوده و واقعی بوده  

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️

دخترکم تو چگونه زیستی که اینگونه به یاد ماندنی شدی...🥀😔

میشه برای به خوبی و خوشی فارغ‌التحصیل شدنم و قبول شدن در آزمون دستیاری یه صلوات بفرستید 💝😇 اگه خدا بخواد رزیدنت چشم پزشکی آینده💛🦋                                                                   اینجانب یک عدد اینترن خسته😪 که با بند بند سلول های بدنش منتظر فارغ تحصیل شدنه😁 بله انشالا مرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم😃 رایج ترین سوالی که از دانشجو های پزشکی پرسیده میشه: چرا نرفتی دندون؟ و اما جواب من: به خدا سوگند که اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند(سیس سخنرانی گرفتم 😁) بازم پزشکی رو انتخاب میکنم چرا؟ چون توی این راه با تیکه ای از وجودم (نامزدم) آشنا شدم🙂🌷میشه برای خوشبخت شدنمون و اینکه زودتر کارامون جور بشه بتونیم عروسی بگیریم یه صلوات بفرستی؟👩🏻‍⚕️🧡   امضای بالا رو اصلاح میکنم: فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی:) .

به یادتم ولی متاسفانه از وقتی که فهمیدم دیگه نیستی...

تو و می می ناز از جمله کاربرایی هستین که عمرا از یادم برید

امیدوارم تو آرامش بخوابین:)

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🤍

...Future’s gonna be okay
سمیه این کاربر چرا فوت شده😢😢💔

از بالکن افتاده ضربه مغذی شده

هنوز تازه فهمیدی؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
الکیه بابا. بنظرم بیشتر خواسته جلب توجه کنه تلفنم میتونه گوشیشو خودش جواب بده الکی تایید کنه خلاصه م ...

باور میکنی بکن نمیکنی نکن

قرار نیس بیایی اینجا پشت سر مرده حرف بزنی

من دوستشم‌عکساشو دیدم عکس اعلامیشم دیدم 

نی نی یار ۵ هم تایید کرده

بیکار نیستن ملت بیان الکی بگن طرف فوت شده

واقعا برا امثال شما متاسفم

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706