2733
2734

دوستان بنظرتون چرا ادما افسرده میشن؟ (البته خب عللی که معلومه مثلا خب فقر رو که همه میدونیم) منظورم علل دیگست که حتی باعث میشه افراد پولدار یا همه افراد دیگه حتی اونا که به ظاهر همه چی دارن دچارش بشن و خیلی های دیگه با وجود اینکه حتی در فقر هم باشن افسرده نباشن؟ بنظرتون علت هاش چیه و چه کاری باید براش کرد(راه حلشم بگید) منتظر نظراتتون هستم :)

بی انگیزه بودن 

محیط

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شنیدم ویتامین دی خیلی تاثییر داره تو این حال.اگه مشکل بزرگی ندارید حتما به دستور پزشک ویتامین دی ...

درسته ویتامین ب ۱۲ و کمخونی هم همینطور 

مخصوصا اگه مشکل گوارشی دارین

2740

قطعا علتش پول به تنهایی نمیتونه باشه وگرنه سلبا و پولدارا خودکشی نمیکردن یا افسردگی نمیگرفتن 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

بچه ها من خودمو نمیگم برای خودم نمیپرسم فقط میخوام نظرتونو بدونم و اینکه خب بتونیم راهی هم شاید پیدا کنیم براش. و اینکه لطفا راه حل مورد نظرتونم بگید❤

نه عزیزم چرا جبهه همه نظرتونو بگید

خب نظر من ضعف ایمانه چون اگ بخدا ایمان قلبی داشته باشیم دیگ ن میترسیم ن حسرت چیزی میخوریم چراافسرده بشیم

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....