2737
2734
من کمکی شیرخشک میدم دخترم چهار ماهونیمشه میخوام جای شیرخشک شیر گاو تازه بدم خودم خودم از اول شیردهیم لبنیات میخورم ظاهرا حسلسیت به پروتیین گاوی نداره شیرخشکو بزور میدم دوست نداره همه رو تف میکنه بیرون
سایه عزیزم همه هستی منی .... 18 تیر 92 اومده و منوشوق زندگی دوباره داده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با سلام. کلا شیرهای پاستوریزه می گن بعد از 1 سال باید به بچه داده بشه. تو غذاهای کمکی اشکال نداره باشه ولی خودش رو می گن بعد از 1 سال. من اخرای 1 سالش بود که بهش شیر گاو و گاومیش می دادم.
سلام سپیده جون شیر پاستوریزه نمیخوام بدم شیر گاو تازه رو میگم مامان من دوره ما به ماها شیرگاو تازه میداد بعد سه ماهگی
2740
اونم امتحان کردم یکم میخوره ببلاک و بهتر میخوره کلا زورکی میخوره بعد مدت زیادی که گرسنه نگهش داشتم میبینه چاره ای نداره میخوره ول میکنه نق میزنه دوباره میخوره ول میکنه بیس مین طول میکشه بهش 60 تا شیرخشک بدم اونم باید تو بغلم بچرخونمش تکونش بدم براش کلی ادا دربیارمو و حواسشو پرت کنم یا ببرمش کنار جعبه موزیکالش
سایه سفید جان عزیزم هزار قلم خوراکی هست برای افزایش شیر مادر همین اب هویچ خودمون گناه داره بچه ات یه کاری برای افزایش شیرت انجام بده زیاد ورجه وورجه نکن

منم خاله ام به پسرش شیر گاو میداد اینم هست که بهتره بعد یکسالگی بدی در ضمن شیر گاو پاهای بچه رو میسوزنه
http://mudernkala.blogfa.com/ فروشگاه لوازم خانگی اجناس آکبند http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=25918&ChatDate=6-9-1392&PostID=51134057#51134057
دل آرام عزیز من به اندازه کل بارداری و زایمان برای افزایش شیرم هزینه کردم اما فایده ای نداشت بخاطر کم خونی بعد زایمان که هموگلوبینم به 7 رسید شیردهیم مشکل پیدا کرد و کم شیر تولید میکنه بدنم
2706