2737
2739
عنوان

خیلی پشیمونم

462 بازدید | 27 پست

من باید میرفتم یه شهری چون باید سریع میرفتم دیگه مجبور شدم هواپیما بگیرم هواپیمای شرکت آسمانو گرفتم، الان رفتم تو ویکی پدیا دیدم هرچی سانحه و سقوطه ماشالا این شرکت داشته از ترس دارم سکته میکنم خیلی پشیمونم، از طرفی تمام پروازای اون تایم هم با همین آسمانه، حادثه یاسوج هم مال همین پرواز بوده خیلی میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس بابا همیشه ک سقوط نمیکنه 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2728

ن خب ب نظر من ربطی نداره خواهر من اگ خدا بخواد بکشه میکشه چ تو بری چ نری 🤣🤣🤐 شوخی کردم توکل بر خدا کن برو

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻
2738
نترس بابا همیشه ک سقوط نمیکنه 

اخه یکی از دوستای خودم تو هواپیما فوت کرده دیگه مثل چی میترشم الانم رفتم عکس هواپیماهاشو دیدم همشون تو رقابت قراضه ترین هواپیماهای دنیا اول میشن

ن خب ب نظر من ربطی نداره خواهر من اگ خدا بخواد بکشه میکشه چ تو بری چ نری 🤣🤣🤐 شوخی کردم توکل بر خد ...

هواپیماش عین اون هواپیماییه که تو کارتون ماداگاسکار اون حیوونارو داشت میبرد سمت آفریقا

من جز هواپیمای ماهان هییییچ پروازی نمیشینم یادت باشه ماهان بهترین و امن ترین پرواز ایرانه شماهم نگران نباشه انشالله بسلامتی میرسی قرص آلپرازولام بگیر یکی قبل پرواز بخور یکی ام ام وقتی سوار اواپیما شدی براس استرسه آرومت میکنه

اخه یکی از دوستای خودم تو هواپیما فوت کرده دیگه مثل چی میترشم الانم رفتم عکس هواپیماهاشو دیدم همشون ...

چی بگم بنظرم اگ خیلی استرس داری لغو کن با قطار برو یا تاکسی بگیر هزینش یکیه

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
همیشه که سقوط نمی کنه  هر پروازی میتونه حادثه داشته باشه با هواپیما که بری باید پیه این چیزها ...

اخه این دیگه آخر حوادثه مگه میصه یه شرکت انقدر سانحه و حادثه داشته باشه

2706