2733
2739
عنوان

هفته 22 بارداریم باید مهمونی بگیرم

1139 بازدید | 99 پست

میخوام این هفته پسرعموم رو پاگشا کنم 16 نفر مهمون دارم البته مامانمو همسرمم هستن ک بهم کمک کنن ولی یکم نگرانم خطری برا بچه داشته باشه

کاش تو بارداری نکنی این کارو آدم عادی خسته میشه چه برسه باردار

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن تروخدا 

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 
2731
2738
اخه مجبورم اخلاقشون ی جوریه دعوت نکنم پشت سرم حرف میزنن

والا من که از وقتی باردار شدم نه جایی رفتم نه کسی رو دعوت کردم بنظرم باید سلامت خودت و بچت اولویت باشه نه حرف بقیه 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

هم بارداری 

هم کرونای اومیکرون هست 

هم دیگه رسم مسخره پاگشا رو تمومش کنید 

والا من برادرمو پاگشا نکردم 

بعد شما پسرعموتو میخوای دعوت کنی 

نمی‌دونم والا 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
اخه مجبورم اخلاقشون ی جوریه دعوت نکنم پشت سرم حرف میزنن

همچی آدمایی که بخوان پشت سر زن حامله بخاطر دعوت نکردن اونم ۱۶ تا مهمون حرف بزنن همون بهتر دعوت نشن چون بی درکن البته با عرض معذرت

من بودم مهمونی نمیگرفتم  جز اینکه کلا شماهم در نقش مهمان باشی و فقط بشینی در غیر اینصورت اصلا چون بقیه در ماه های بالاتر باز میدونن که شما میتونین باز مهمونی بدین و بقیه کمک ی هستن واای حتی بعد زایمان   

2706