2733
2739

سلام

پسر من سه ساله هست و هنوز صحبت نمیکنه. دکتر گفت شاید تو طیف اوتیسم باشه واسش MRI و نوار مغز نوشت و روزی نصف قرص رسیپریدون. نمیدونم قرصه رو بدم بهش یا نه... آخه کار خاصی نمیکنه فقط گاهی برای خواسته اش میزنه تو سر خودش..‌‌آخر وقت بود، دکتر اصلا گوش نکرد، هیچ سوالی هم نپرسید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
کاردرمان و گفتاردرمانی و ماساژ درمانی ببرین تا سنش سن طلاییه. نزارید دیر بشه که واسه خودتون بد میشه

کاردرمانی ارزیابی کرد، گفت مشکلی نداره. گفتاردرمانی هم گفت اگه هم اوتیسم باشه خیلی خیلی خفیفه.

الان میزد تو سرش، بردمش مغز و اعصاب گفت چون دور سرش هم بزرگ هست، این آزمایش ها رو انجام بده قرص هم بده... ولی من نگرانم که الکی بچه رو بیهوش کنم برای mri و دارو هم الکی باشه

کاردرمانی ارزیابی کرد، گفت مشکلی نداره. گفتاردرمانی هم گفت اگه هم اوتیسم باشه خیلی خیلی خفیفه. الان ...

نمیخوام بترسونمت فقط هرکیو ببینم این علائم رو داره نمیخوام مثل بچه داداشم گرفتار شه. انشالله هیچ بچه ای بیمار نباشه که واقعا سخته. اونم خفیف بود و دیر متوجه شدن تا۶سالگی که هرروز واسشون دیر میشه و علائمای بدتر و جدیدتر میاد سراغشون. اونم تا۳.۴سالگی حرف نزد و توسط مغزو اعصاب و دارو و گفتاردرمانی تونست یه سری کلمات و جملات رو بگه. ولی نامفهوم. انشالله که بچه شما خوب بشه و این مشکلو نداشته باشه. 

نه با گفتاردرمانی بهتر شده بود که دو هفته پیش تب کرد کلا آواهاش از بین رفت...

عزیزم پسرتون کلمه هم میگه؟ مثلا رنگ یا اعداد؟ پسر من هم سه سالشه جمله نمیگه اما اعداد و بعضی رنگ ها رو میگه من اصلا جایی نبردم گفتار درمانی یا دکتر

مامان يه گل پسر ۵ ساله🥰
نمیخوام بترسونمت فقط هرکیو ببینم این علائم رو داره نمیخوام مثل بچه داداشم گرفتار شه. انشالله هیچ بچه ...

عزیزم پسر برادرتون تا سه سالگی چیا میگفت پسر من سه سالشه جمله نمیگه اما کلمات زیادی میگه اعداد و رنگا رو میگه ، بچه ی برادرتون سه سالگی اینا رو میگفت؟

مامان يه گل پسر ۵ ساله🥰
عزیزم پسر برادرتون تا سه سالگی چیا میگفت پسر من سه سالشه جمله نمیگه اما کلمات زیادی میگه اعداد و رنگ ...

یادم نیست دقیق فقط میدونم حرف نمیزد.با اشاره میگفت. پسر شما اگه کلمات زیادی میگه و اعداد و رنگاروهم میگه که خیلی خوبه خداروشکر فقط باید بیشتر باهاش کار بکنید

2706