2733
2739

فقط وقتایی که شب شیفته ( تو ماه ۱۰ شبه ) مثلا سه شبش ممکنه نگاه کنه 

الان ۳ ماهه که متوجه شدم 

هی تحمل کردم چیزی نگفتم ، تا اینکه دیدم حدودا ۲۵ روز نگاه نکرده

گفتم خداروشکر حتما دیگه این کارو نمیکنه ..

تا اینکه دیشب شیفت بود ، من دیشب خیلی حالم بد بود رفتم زیر سرم اومد منو برد دکتر و بعدش رسوندم خونه رفت شیفت

تا خود صبح مریض بودم

اونوقت الان دیدم دیشب ساعتها تو این سایتها بوده

تو رو خدا بگید چیکار کنم انگار جرات ندارم به روش بیارم میترسم زندگیم خراب بشه اما خیلی ناراحتم دلم شکسته اینقدر گریه کردم دارم میمیرم😭😭😭😭😭

بچه ها تو شهر غریبم خیلی تنهام توروخدا راهنماییم کنید😭😭

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏

الان میگن عادیه عب نداره

ولی عیب داره بنظرم از یه مشاور کمک بخواه که چجوری به روش بیاری

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رلهکاری ندارم ولی دعا میکنم بدون بحث خودش بزاره کنار😔

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

الان میگن طلاق بگیر😐✋🏻

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
2738

عزیزم😔

راهنمایی‌ای ندارم ولی به نظرم زیادی نگرانی چون الان اکثر آدما از نوجوونی میبینن خودت رو الکی تا این حد نارحت نکن

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
2706