2733
2734
عنوان

رفلاکس نوزاد هفده روزه

100 بازدید | 18 پست

فکر میکنم دخترم رفلاکس داره. وقتی شیر میخوره بعدش به خودش میپیچه تا زمانی ک سرپا نگهش دارم خوبه اما تا میخوابونمش انگار شیر میاد تو گلوش و هی قورت میده و به خودش میپیچه. برای همینم خواب درست و حسابی نداره. خانما شما برای درمان رفلاکس چکار کردید؟  اصلا راهی هست؟  

اروغشو میگیری؟؟؟

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

دختر من دو ماهه است و از سه هفته پیش متوجه رفلاکسش شدم. به همین صورت کخ شما میگید شیر میاد توی دهنش و برمی گرده و همین باعث اختلال خوابش میشه. 

دکتر بهش اس امپرازول داده و خودم هم در جای شیب دار می خوابونم و شیب دار شیرش میدم. توی خورد و خوراک هم باید خیلی مراعات کنم. پروتیین گاوی و مرکبات و سایر مواد اسیدی نمی خوردم. ۶۰ درصد بهتر شده 

2740
شیرمیدی حتما آروغشو بگیرباعث میشه اروم تر بشه تایپیک راجب ریفلاکس زیادهست سرچ کن زودتربه راه حل میرس ...

سرچ کردم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد. فقط بعضیا گفته بودن دارو دادن که برای بعضی خوب یوده برای بعضی هم جواب نداده. میخوام ببینم رفلاکس بخاطر خوراک خودم میتونه باشه یا نه

سلام دختر من دو ماهه است و از سه هفته پیش متوجه رفلاکسش شدم. به همین صورت کخ شما میگید شیر میاد توی ...

منم پروتئین گاوی نمیخورم اما مرکبات رو زیاد میخوردم. ظاهرااینم خوب نیس.. 

2706