2733
2739
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 738612 بازدید | 1751 پست

سلام عزیزم واقعا لیزر بهتره

من قبلا اپیلاسیون میرفتم اما همیشه باید بری در میاد مو حتی اگه کم باشه

اما لیزر عالیه قشنگ بعد از6یا7جلسه صاف صاف میشی

والا از نظ قیمتیم به صرفه اس تو هرماه باید پول اپیلاسیون بدی ولی لیزر رو 6بار میدی و دیگه راحتی

درمورد کلینیک خوب هم والا من کلینیک ساتینا میرم تاالان که راضیم قیمتاشم از جاهای دیگه کمتره

02177722616 – 02177722667 اینم شمارش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ۸ جلسه رفتم لیزر دایود باید بگم اشغاااااال اشغال به تمام معنا هم من رفتم و هم خواهرم بدرد نخور اصلا نتیجه ندیدیم

بعدش ۸ جلسه رفتم دستگاه الکساندرایت نابلکس ۲۰۲۰ که بین دوره ها خیلییییی نتیجه دیدم کامل موها رفت اما بعد از دوماه ک‌ ولش کردم همش برگشت منم مرکز لیزر رو عوض کردم و یجا دیگه ادامه همین لیزر بادستگاه الکساندرایت نابلکس ۲۰۲۱ با تفافت یکسال جدیدتر رفتم چون داشتم نتیجه میدیدم 

من مامانم ۶ جلسه رفت لیزر اون دستگاهش فرق می‌کرد پوستش عین آینه صاف صاف شد یدونه مو نداره دیگه 

امروز اولین جلسه‌م بود دستگاهم الکس کندلا بود. امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم🙁🙁🙁

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2728

ععهههه این تاپیک از سال ۹۲ هستش😯😁چ باحال

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

سلام 

عزیزان من میخام برم لیزر کنم ، سوای هزینه ش برام کیفیت دستگاه مهمه.

یه کلینیک دستگاه پرایملیز primelase رو داره که تعریفش رو خیلی میکنند. خواستم ببینم اینجا کسی تجربه کار با این دستگاه رو داره؟

ومن نیز که لیزر فول بادی میروم ببه مبلغ ۲۵۰ هزار تومان   هر بار ۲ جلسه رفتم ،موندم چه جوری تا ۱ تومنم بعضی ها پول میدن هر بار فول بادیو

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
امروز اولین جلسه‌م بود دستگاهم الکس کندلا بود. امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم🙁🙁🙁

درد داشت؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
سلام،ببخشید شما کجا و چه سالی انجام دادید این قیمت؟ راضی بودید؟

عشقم من همین الان دارم جلسات لیزرم میرم اتفاقا دیروز ۲۱ جلسه ۳ بود ،دست هام،پاهام کامل،بیکینی کامل،زیر بغل پشت لب چانه،اسم دستگاه تیتانیوم فعلا که ۳ جلسه رفتم 

عزیزم من ۸ جلسه رفتم لیزر دایود باید بگم اشغاااااال اشغال به تمام معنا هم من رفتم و هم خواهرم بدرد ن ...

۸ جلسه رفتی اسم دستگاهت چی بود

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم قشنگ روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

من واسه لیزر موهای زائد میرم کلینیک دکتر زهرا پرتو با دستگاه جنتل مکس پرو آمریکایی لیزرشون رو انجام میدن که خیلی تاثیر خوبی واسم داشت و بعد چهار جلسه بیشتر موهای زائدی که داشتم از بین رفته این پیجشونه https://www.instagram.com/parto.laserclinic/

2706