2733
2739
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 740544 بازدید | 1752 پست
سلام شرمان جون مرسی از راهنماییهات. دوشنبه رفتم کلینیک جردن. دکتر تهرانی چک کرد بعد یه نفر دیگه لیزر رو انجام داد که به نظرم خیلی با دقت بود و با حوصله. اسم ایستر رو هم که تو برگه نوشته بودم بهم تخفیف داد. در واقع صورت و گردن رو 160 دادم. اما از دوشنبه تا حالا به بار هم شیو کردم ولی حس میکنم داره در میاد دوباره انگار هیچ تاثیری نداشته!!! همون موها داره دوباره درمیاد. مو های ضخیم مشکی روی پوست سفید. اگه به صورت من جواب نده پس الکساندریت به چی خوب جواب میده؟ کمترین فاصله بین دو جلسه چقدر میتونه باشه؟ میخوام دوشنبه ای که میاد دوباره برم و لیزر کنم؟ یه فته فاصله بین دو جلسه اکیه یا کمه؟
سلام بچه ها.خوب هستین؟ خدا خیرتون بده شرمان ایستر وبقیه... راهنماییاتون واسه من که واقعا کارساز بوده.باورم نمیشه نزدیک یک ماه از لیزرچونم گذشته باشه و از اون موهای لعنتی خبری نباشه.جزدوتاسه تا اونم خیلی ظریف. قندعسل عجله نکن.الکساندرایت عالیهههههههههه.بهش اعتماد کن.منم وقتی تازه از لیزر برگشتم روزای اول اصلا صورتم صاف نبود موهای تیره وناخوشایند میزد بیرون.ولی همشون میریزن.عجله نکن.اگه زیلتم میکشی اشکال نداره.ظاهرت برات قابل تحمل تر میشه. منم اون اوایل تعجب میکردم که چرا زود باید ژیلت بکشم!!!!! ولی همون چندروز اول بود.بعد از اون .الان که یه هفته مونده به جلسه بعدیم خیلی راضی وراحتم.حتی دایمیم نباشه و قرار باشه هرماه یه بار برم وبعد کل ماه اینقدر مرتب وراحت باشم باز می ارزه. من از الکساندرایت واقعا راضیم. تو دوروبریام آی پی الیا اصلا اینجوری نبودن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قند عسل حداقل 6 هفته باید فاصله باشه. مگه پولت زیادی کرده که میخوای هفته ای یه بار بری. تازه بعد از 10 روز همه موها میریزن
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
دنیا جان مثل اینکه اصلا پستهای قبلی و توضیحات کامل و مفصل بچه ها رو نمیخونی!!! اصلا به موهات دست نزن بعد از 10 روز شایدم 2 هفته خودشون میریزن
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
دوستان سلام من یکسری از صفحات قبل را خوندم به این نتیجه رسیدم که دکتر سپیده تهرانی کارش عالیه درست میگم؟ یعنی برم پیش ایشون ؟ اگه میشه راهنمایی کنین من دفعه اولم هست که میخوام این کار را انجام بدم. به هر جایی اعتماد ندارم ممنون سریع جواب بدین
2740
من هم از مطب دکتر تهرانی راضی نبودن. ظاهرن دستگاه های الکساندرایت مدل های مختلفی داره و یه سری از مدل هاش تلفیق چند مدله. حالا من نمی دونم الکس آپوچی هم اینجور هست یا نه. من کل پرزهای شکم و کمر و بازوهام در اومده و اصلن کم نشده. پاهام هم با این که موهای مشکی داشت و پوستم سفید بود و باید خوب نتیجه می گرفتم اما بعد از گذشت 7 هفته از جلسه اول احساس می کنم همشون داره دوباره در میاد. اونجوری که من شنیدم و پرسیدم بعد از جلسه اول حدود 40 درصد موها کم می شه و بهترین نتیجه توو 3 جلسه اول رو همین جلسه اول داره. نمی دونم بقیه دوستان چقدر هزینه کردن ولی از من که فول بادی رو 1.500 گرفت و پول کمی هم نیست اونم واسه یه بار فول بادی. احتمال داره واسه جلسه دوم برم یه جای دیگه.
2شنبه 4شنبه لیزر دارن فقط. به من گفت اگر مشتری ببرم تخفیف میده اما من که حاضر نیستم کسی رو ببرم اونجا بخاطر تخفیف. کلا ترجیح میدم کسی نره پیششون. کارشون فوق العاده ضعبف و بی برنامه بود. اصلا معلوم نیست دکتر کیه تکنسین کیه منشی کیه. منشی خودش یه پا دکتره. دکتر که اصلا حرف نمیزنه کلا با ابرو و اشاره سر جواب میده. با این حساب که پرزها رو هم معلوم نیست که خوب میزنن یا نه. من هم یک جلسه رفتم ولی راضی نبودم. برای جلسه بعدی میرم جای دیگه. چون هزینه فول بادی برای خیلی جاهای دیگه هم همینقدره.
2706