2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی گیر میکنم یکی دو تسبیح میگم
واقعا گشایش بوده برام
تو هر کاری بسم الله اولش بگی برات گشایش پیدا میشه!
در زندگی چنان باش که آنان که خدا را نمیشناسند تو را که می شناسند خدا را بشناسند..
انشالا! ممنون ! همچنین شما !

ختمش چهل روزست بخوای من تا آخرش نخوندم تا حالا ! وسطاش جواب گرفتم!
در زندگی چنان باش که آنان که خدا را نمیشناسند تو را که می شناسند خدا را بشناسند..
ما هم یه گره کور مالی برامون پیش اومده منم میتونم این ختم رو بگیرم؟ یعنی واسه مسائل مالی هم جواب میده؟ یه کم بدهکار شدیم و از کاسبی هم خبری نیست خونه ای پیش خریدمون هم فروش نمیره نزدیک تمدید قرار داد خونمون هم هست کلا گیر کردیم
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
من خودم با 40روز زیارت عاشوراو40روز حدیث کسا حاجت گرفتم ....البته میگن زیارت عاشورا رو به نیت حضرت علی اصغر (ع)بخونی زودتر جواب میگیری
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم خدایا شکرت
آره مامی پسرها حتما بخون جواب میده من خودم برای مشکل مالی هر دفعه خوندم جواب گرفتم! صبح بعد نماز صبح بخونی خیلی عالیه کل روزت رو گشایش فرا می گیره!
بعد نماز صبح قبل از طلوع آفتاب مخصوصا روز جمعه سوره یس رو به هر نیت که میخواین بخونین جواب میده!
2706