2737
2734
عنوان

شکم کوچیک و حس نکردن بچه

301 بازدید | 39 پست

بچه ها من ماه چهارم بارداری ام ولی حس میکنم اصلا شکمم بزرگ نشده مخصوصا صبحا میشه بچه رشد نکنه؟ من اصلا حیچی ازش حس نمیکنم بیشتریا تو این ماه میگن دل دل زدنای بچه رو متوجه میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه ماه آخر شکم دراوردم

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2731
2740
یعنی حسشم نمیکردین؟

حسش میکردم ولی خیلی کم ۶ ماهگی دیگه قشنگ معلوم بود تکوناش ولی ماههای قبل زیاد معلوم نبود 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
سوسن جون زایمانت کیه بسلامتی؟

۱۵ دی

هنوز روده نگران نباش تکوناش معمولا 18-22 هفته هستش  شکم هم برا همه یکسان نیست  زیر شکمت ...

چرا یه کم سفت شده یه خط قهوه ایی هم از نافم به پایین افتاده 

غربالگری اولم خوب کاملا ولی نمیدونم چرا نمیتونم خودمو کنترل کنم و اینقدر نگران نباشم

چرا یه کم سفت شده یه خط قهوه ایی هم از نافم به پایین افتاده  غربالگری اولم خوب کاملا ولی نمیدو ...

نگرانی تا حدی طبیعیه ولی اگه خیلی نگران بشی برات سخت میشه

چند سالته؟

چه مدت اقدام داشتی؟

نگرانیت زیادت دلیل خاصی داره؟

به خدا توکل کن و از بارداریت لذت ببر