2737
2734

دلم لالع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگه که ...

- دنیا چه جای رزلیه

- رابطه های این روزا؟

مثل جام حذفیه

- اصولا اون که برا تو همه هستیه

برا یکی دیگه دم دستیه

جهان سوم جاییست که درامد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است .
2740

دوسِت دارم

تو بهترینی 

خودتو دوست داشته باش

از چیزی که میخای دست بر ندار 

من خیلی این جمله ها رو میگم خیلی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

مامانت و بیشتر دوس داری یا بابات؟

یادش نبخیر 

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

برام دعا کنید ذهنم اروم بشه انقدر درونش شلوغه که دلم میخواد لحظه ایی از پیریز بکشمش،دعا کنید ترس بزرگی که تو دلم و نمیتونم ب زبان بیارم و ب کسی بگم خدا ب بزرگی خودش ترس رو ازم بگیره  و از ته دل بخندم و بگم که وای چه بیخودی ترسیده بودم اصلا قرار نبوده این اتفاق تو زندگی من بیفته،خواهش میکنم خیلی برام دعا کنید😭😭😭😭😭😭😭😭

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 

یه صلوات برام بفرست آبروم در میونه 😭💔

برای باز هزارم عرض میکنم ناناسم انقد نگید نسناس 😬😂کاربری مال سه خواهره لطفا با شعور جواب بدید با تشکر😘 مریم خواهر بزرگ ملکه مادر با دوتا پرنس جذاب و یه شوهر بد خلق 😒💔 نرگس خواهر وسطی چیز خاصی برا تعریف نداره فداشم😂💜 خودم فاطمه هیجده سالمه در تلاش برای رسیدن به آرزوها😻