2733
2734
دوباره باید سه ماه اسیدفولیک بخورم بعد اقدام کنم دخترم شیر خودمو میخوره تاکی میتونم بهش شیر بدم حاملگیه دوم نسبت به اول سخت تره یا راحت تر؟ چیکارکنم دومی پسر شه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ﻧﻆﺮ ﺷﺨﺼﻲ ﻣﻦ اﻳﻨﻜﺎﺭ ﺭﻭ ﻧﻜﻦ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﻇﻠﻤﻲ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻥ ﺑﻜﻨﻲ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
سلام پسرمن سه ماه دیگه دوسالش تمومه تاسه ماه هم می6وام اسیدفولیک بخورم بعداقدام برادومی یعنی زوده برامنم؟؟؟
گلپسرمن {9}اسفندماه موقع اذان ظهربدنیااومدقشنگترین هدیه خدابه منه
عزیزم تا 2سالگی دخترت رو شیر بده تقریبا سه ماه قبل بارداریت رزیم پتاسیم واسید فولیک و قبل رابطه دعای پسر دار شدن ودوش وازینال جوش شیرین داشته باش و البته اگر خدا چیزی رو نخواد هیچ وقت نمیشه................ولی چیزایی که از دستت بر میاد اینه که خیلی از دکتر ها هم میگن بهتره انجام ندید....بارداری دوم از بچه اول سختره مخصوصا اگر کسی نباشه تو کارهات کمکت کنه...............تا 7-8 ماهه شدن بچت سخترین دورانه اما بعدش دو تایی باهم بزرگ میشن و هم بازی همن........
برا بچه دوم وقتی اقدام کن که دست کم 3 ساله شده باشه.3 تا 5 سال فاصله مناسبه.الان بخاطر زایمانت کل اندوخته بدنت رفته و تو شیر دهی.یکسال بعد از شیر دهی تازه بدنت امادست.تازه الان اگه بچه دار بشی جونت میاد تو حلقت از دست شیطنت و سختیش.من که فاصله بچه هام 5 و نیم ساله از دست شیطنتشون گاهی کلافه میشم.14 ماه خیلی خیلی کمه.بزار یه کم بزرگ شد و شیطنتش شروع شد تازه متوجه میشی کی وقتشه.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....