2733
2739
عنوان

یعنی هیچ جایی نیست توی این مملکت شاد باشه?

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 58 پست
فدات شم تی تی من که دیگه باورم نمیشه درست شه زمان کودکی ما باز هنوز رنگی از شادی بود جمع های خانوادگی پدرم خدا بیامرز کلی شلوغ میکرد اواز میخوند و خنده براه بود بچه‌های ما زندگیشون شده تلویزیون دیگه نه خاله حال داره نه عمه اینا عاقبتشون چی میشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام..دقیقا حرف منو زدی..منم خسته ام از این همه تکرار بی شادی بی انرژی بی آینده بودن..
اگه امکان داشت یک لحظه اینجا نمیموندم
حتی به قول شما خرید کردنو رستوران رفتنم دیگه اصلا خوشحالم نمیکنه
دلم خنده از ته دل میخواد
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
منم تا یک سال پیش که پدرم بود جای خالی همه چیز واسم پر بود... اما حالا دیگه ندارمش. .. شدیدا داغونم. ... و واقعا احساس میکنم دلمرده شدم. چون واقعا تفریحی نیست. سرگرمی نیست. واسه پسرم هم ناراحتم. چون اونم مثل من میشه
2731
منم تا یک سال پیش که پدرم بود جای خالی همه چیز واسم پر بود... اما حالا دیگه ندارمش. .. شدیدا داغونم. ... و واقعا احساس میکنم دلمرده شدم. چون واقعا تفریحی نیست. سرگرمی نیست. واسه پسرم هم ناراحتم. چون اونم مثل من میشه
دیگه این چیزیه که هست،با حسرت و ناراحتى درست نمیشه.
پر انرژى باشین و خودتون برنامه بچینین براى خودتون
هر روز یه غذاى جدید درست کنین،همون روز مواد اولیشو بخرین
کلى وقتتونو با این جورا پر کنین
هواى دوستاى خوبتونم داشته باشین
اینقدر از اونایى که تو هر کارى پشتکار دارن خوشم میاااااااد
2740
بچه ها. تازه میدونید جالبش چیه. حتی خریدایی که کردیمو نمیتونیم خیلی راحت بپوشیم من که میخوام مثلا یه پالتو بخرم باید صد دفعه بالا پایین کنم ببینم بدون ماشین باشم میشه بپوشم. ؟! نمیشه؟! رنگش خیلی روشن نباشه؟!؟! وای خدا...
خودتون براى خودتون گل بخرین یا اینکه از گلدون نگهدارى کنین
ما مادرا باید به زندگى انرژى بدیم تا بچه هامون احساس نکنن حروم شدن
کتاب بخونیم،درس بخونیم
اینقدر از اونایى که تو هر کارى پشتکار دارن خوشم میاااااااد
انجل تمام حرفات حرفایه منه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2706