2733
2734

از هرکی ناراحتی

از هرمشکلی که پریشونت کرده

بنویس تا اروم بشی 

هرچی دوست دارید بنویسید ،با محتوا بی محتوا ...

هرچی حرص دارید خالی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش به زهرایی که تو این سالها ازتون کشیدم همینجور نه بیشتر نه کمتر دچار شید بیاد بگید حلالم کن بگم نمیکنم

کاربر قدیمی هستم از سال 94 با نی نی سایت آشنا شدم. تاریخ کاربریم 96/1/19هست...
2728

از هیچکس ناراحت نیستم درحال حاضر به جز دخترخاله شوهرم که مدام استوریای تیکه دار میزاره اونم دقیقا همیشه بلافاصله بعد از اینکه منو میبینه😐

حالا نمیدونم  منظورش منم یا نه😐😂

البته بهش فک نمیکنم چون واسم مهم نی الانم اومدم بنویسم از هیچکس یهو یاد اون افتادم یه " به جز " تهش اضافه کردم

از خواهرم ناراحتم خیلی بهم حسادت میکنه همش یا میخواد ضایع م کنه یا همششش ی چیزایی میگه که بگه از من سرتره من خیلی دلسوزشم ولی اون نه بخوام کاری کنم بفهمه قبل من انجامش میده 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
2740

کاش اینکارو نمیکردی دلم شکست واقعا با تمام وجودم خورد شدم ولی خوب گذشت ....چه میشه کرد💔

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

از آدما متنفرم... دنیا با این همه زیباییش در کنار این هیولا های دو پا واقعا بعضی وقت ها عذاب آوره..گاهی هم رو درک نمی کنیم در حالیکه همه ی ما تو یه قایق نشسته ایم.. گاهی فکر می کنی با وجود این همه آدم دور و اطرافت تنها ترین هستی و هیچ کس به تو اهمیت نمی ده... خسته ام از آدما و کارهاشون از فضولی هاشون از دخالت های بیجا از تکراری شدنها... از اینکه نزدیک ترین کس تو هم حرف یکی دیگه رو قبول داره و تو براش صد پشت غریبه ای انگار..... حرف تو دلم فراوونه بخوام بنویسم طومار میشه....

بچه ها من از زن برادرم‌خیلی ناراحتم گاهی ازش متنفر میشم بخدا و نفرینش میکنم یه شر بزرگی تو‌خانوادمون انداخت یه‌دعوای بزرگی راه انداخت..خانوادم و فامیلامون‌خیلی ناراحت شدن و ب دردسر افتادن بمیرم برا مادرم..خلاصه داداشم بخاطر دختر ۵ سالش بخشیدش و برش گردوند ما راهش نمیدیم خونمون ولی‌داداشم‌میگه بخاطر من‌بسه‌من دوست‌دارم رفت‌امد کنم‌ مادرمم کلا ارومه و‌بخشنده💔 ولی من و بقیه خانوادم واقعا نمیدونبم‌چکار کنیم من هم دلم برا داداشم میسوزه هم از زنش بدم میاد ...😞 خدا خیر نده باعث و بانیشو

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷