2733
2734
عنوان

درمان کامل بواسیر و شقاق💯

177 بازدید | 7 پست

سلام دوستان اصلا قصدم تبلیغ نیست ولی خیلی ها رو دیدم که اینجا برای بواسیر دنبال دارو میگردن من خودم از این پیج دارو خریدم بدون عمل با چندتا پماد ویه ژل بواسیر درمان میشه حتی بیرون زدگی ها میتونید نظرات استفاده کننده هارو هم بخونید این خانوم اهل تبریز هستن از دوستان تبریزی هم بپرسید شاید شناختن خانم یوسفی هستن لطفا پربازدید کنید .تا کسانی که این مشکل رو دارن ببینن واستفاده کنن.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چند نفر هم تو همین سایت معرفی کردم این خانوم رو تو پیج شماره دارن هم تو تلگرام هستن هم تو واتساپ میتونید مشکلتون بهشون بگید تا راهنمایی کنن شما رو.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
2731
هزینش چقدره

دو نوع دارو دارن یکی فک کنم۱۶۰ بود اون موقع یکی ۱۵۵ تومن بازم بپرسید.

دکتر هستن؟

نه دارو گیاهی میدن ول واقعا خوب میکنه تو پیچ نظرات بقیه رو بخونید متوجه میشید.

دو نوع دارو دارن یکی فک کنم۱۶۰ بود اون موقع یکی ۱۵۵ تومن بازم بپرسید.

ممنونم 

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2738