2733
2734
عنوان

تو رو خدا خود ارضایی نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 179926 بازدید | 152 پست
انجام نده آینده ضربه میبینی

شما چون متاهلی و نیازت رفع شده الان نیگی نکنین و بده و‌‌‌‌‌..مجرد بیجاره ک فشار روشه این حرفا حالیش نیس

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توی نت بخون درموردش کامل نوشته توی خود ارضایی فقط جسمت ارضا میشه ولی داخل رابطه جنسی هم روح هم جسم&n ...

حالا من قصد اینو ندارم ک خوب جلوه بدم ولی باور کن نزدیک 50%از خانوما با همسرشون و پارتنرشون هم ارضا جسمی نمیشن چه برسه به روحی حالا این ب کنار اصلا اینا درست اوکی من ریزش مو و ضعف چشم رو متوجه نمیشم اون ک ب روح بستگی نداره

الان میگن برو دوش آب سرد بگیر بعد بمیر🥴

ابجی دست خودم نیس ک اینقد گرمم و همش دوس دارم خودمو تخلیه کنم ولی خب خودارضایی میکنم تو بغل پسری ک نمیرم بخابم چن واقعا سختمه و عذاب میکشم 😭

عضو گروه بامداد خمارم 💙💙وزن اولیه ۶۰ وزن هدفم ۵۰ کیلو من میتوانم انها ک نمیتوانند نمیدانند ک میتوانند 😊😊😊

یه روانشناسی  تو اینستا میگف موقع خودارضایی نمیدونم چندین برابر س ک س انرژی از آدم گرفته میشه بخاطر اینکه از قوه تخیل استفاده میکنی همزمان از جسمتم انرژی میره و خلی از س ک س سنگین تره 

هرچند ک فک میکنین رابطه ج سنگین تر بنظر بياد 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
اره دقیقا حس بعد شوهر بودن ارامش لذته عشقه بعد خودارضایی احساس گناه

همون احساس گناه و پشیمونی هستش که کاذبه 

اگه اینو ازش بگیرن فرق با نزدیکی نداره

و خدا...ناب ترین لیلی دنیای من است🍃🍁
2706