2737
2739
عنوان

نمیدونم چم شده،کمک لطفا🙏🙏🙏

71 بازدید | 3 پست

سلام،ممنونم که آمدید، 

بچه ها دارم میمرم، من ماهه پیش ۳ بار عادت ماهانه شدم، یعنی در واقع ماهه پیش من یک هفته پاک بودم، 

حالا این ماه اصلا عادت ماهانه نشدم، اوایل ماه خوب بودم ولی هرچی به تاریخ ماهانه نزدیک میشدم حالم بد میشد، تا به الان، (تمام استخوان هام درد میکنه،یه لحظه سردمه میرم خودمو پتو پیچ میکنم به دو دقیقه نمیرسه که گر میگیرم پتو رو ميندازم اونور و دوباره برعکس، بی حوصله وبی اعصاب، درد ماهانه تو دل و کمرم، صورتم مدام جوش میزنه در صورتی که من خیلی به ندرت جوش میزنم، حالت تهوع هم دارم،میل به غذا خوردن ندارم ولی گشنمه،بیشتر دوست دارم بخوابم)،در ضمن باردار هم مطمئنم نیستم، کسی مثل من بوده؟

ببین ۹۰ درصد احتمال داره مشکل از کبدت باشه. اگه میخوای یه چکاپ کامل بکن . دکتر هم برو، به حرفای اینجا اعتمادی نیست، یکی شاید بگه حساسیت فصلیه، شاید یکی بگه تا فردا میمیری😂

میزان تحصیلات روی درک و شعور آدم تاثیر نداره .
ببین ۹۰ درصد احتمال داره مشکل از کبدت باشه. اگه میخوای یه چکاپ کامل بکن . دکتر هم برو، به حرفای اینج ...

کبد به خونریزی ماهانه مربوطه یعنی؟ ماهه پیش ۳ بار شدم این ماه نشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731