2737
2739
عنوان

کسی درباره شیفتینگ چیزی میدونه؟

478 بازدید | 66 پست

راستش تازه باهاش اشنا شدم و تقریبا اطلاعات کافی دربارش ندارم، حتی نمیدونم ثابت شدست یا نه، توی سایتای ایرانی هم گشتم چیز زیادی دربارش نبود. اگر کسی اطلاعاتی‌چیزی داره لطفا بگه... اصلیشو میدونم چیه ولی خب اطلاعات تکمیلی یشو ندارم

میزان تحصیلات روی درک و شعور آدم تاثیر نداره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون قدر که میدونی بگو

یجورایی میشه گفت میتونی باهاش انتخاب کنی که چه رویایی ببینی، رویایی که روی خودت کنترل داری و اطرافت رو حس میکنی

یجورایی میشه گفت میتونی باهاش انتخاب کنی که چه رویایی ببینی، رویایی که روی خودت کنترل داری و اطرافت ...

باید بری تو سایتای خارجی دنبالش بگردی کتابش پیدا کنی اونم اگر رایگان باشه در کل کار سختی هست.

اون رایی هم که میخوای ببینی حتی اگر ببینی شاید یادت نمونه.کلا در ماه چندتا از خواب هاتو یادته؟

2740
باید بری تو سایتای خارجی دنبالش بگردی کتابش پیدا کنی اونم اگر رایگان باشه در کل کار سختی هست. اون ر ...

میدونم تو سایتای خارجی باید دنبالش بگردم، چند تا هم کتاب پی دی افش رو دانلود کردم ولی خب انگلیسیم چ در اون حد نیست. این هم یجورایی وجه تمایز زیادی با خواب داره. 

میدونم تو سایتای خارجی باید دنبالش بگردم، چند تا هم کتاب پی دی افش رو دانلود کردم ولی خب انگلیسیم چ ...

منم زبانم در اون حد نیست ولی میگه realitie shifting این هست روحت از یک واقعیت وارد یک واقعیت دیگه میشه تحلیلش نیاز به زمان و تمرین داره ولی شدنی هست  فکر نکنم واقعیت داشته باشه

منم زبانم در اون حد نیست ولی میگه realitie shifting این هست روحت از یک واقعیت وارد یک واقعیت دیگه تح ...

در واقع انتقال روح نیست، فقط انتقال ذهن و ناخوداگاههحقیقتا دوست ندارم خودمو درگیر این کنم که بقیه گفتن واقعیه یا مثلا واقعی نیست، ترجیح میدم خودم با ازمون و خطا جلو برم. چند تا از دوستام هم تجربه داشتن و این باعث میشه دلم بخواد باور کنم واقعیه، چون میدونی، تنها چیزیه که میتونه یه کم از بکنواختی زندگیم کم کنه

در واقع انتقال روح نیست، فقط انتقال ذهن و ناخوداگاههحقیقتا دوست ندارم خودمو درگیر این کنم که بقیه گف ...

خوب تو روانشناسی به روح میگن ذهن ولی تو دین روح ذهن با هم درامیخته شدن یه همچین چیزی

2706