2737
2739
عنوان

مامانا کمک😐

116 بازدید | 7 پست

سلام خانوما من بچه دومم هم مث بچه اولم آلرژی داره و هممممش دلدرده خواب درست و حسابی نداره همش بیقراری میکنه و گریه دیگه از کتف و کول افتادم کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه؟ شیر خودمم میخوره نمیدونم چکار کنم قطع کنم شیرخشک بدم چیکار کنم آخه؟ واسه دخترم که دوسال رژیم سخت بودیم و عذاب کشیدیم هردو واسه این دیگه موندم

وقتی شیر میدی بعدش بزار رو شوکه ات پشتش برو بمال یا بزن تا ۲۰ دقیقه چه باد گلو بزنه چه نزنه همینطوری بزار باعث میشه شیرش راحت هضم بشه و مواظب غذای خودتم باید باشی از زیره استفاده کن چیزهای باد دار نخور 

عرق نعناع بعد غذا بخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی شیر میدی بعدش بزار رو شوکه ات پشتش برو بمال یا بزن تا ۲۰ دقیقه چه باد گلو بزنه چه نزنه همینطوری ...

کلا همش یا دارم بهش شیر میدم یا رو شونم دارم آروغش میگیرم یا دارم راش میبرم😂 آخه حبوباتم نخورم شیرم کم میشه موندم والا

کلا همش یا دارم بهش شیر میدم یا رو شونم دارم آروغش میگیرم یا دارم راش میبرم😂 آخه حبوباتم نخورم شیرم ...

من نمیتونستم حبوبات بخورم ولی سیرابی میخوردم شیرم عالی میشد .برای من جفتشون به لبنیات گاوی حساسیت داشتن ۸ ماه نخوردم تا ۴ ماهگی هم این دل درد ها رو داشتن به مرور خوب میشه .ماساژ هم خیلی خوبه جهت عقربه های ساعت کمی دست رو چرب کن بمل دلش سبک میشه

من نمیتونستم حبوبات بخورم ولی سیرابی میخوردم شیرم عالی میشد .برای من جفتشون به لبنیات گاوی حساسیت دا ...

من دخترم به خیلییی چیزها حساسیت داشت . ولی اینو نمیدونم به چیا داره . عزیزم شما علائم بچه هاتون چی بود؟

2740