2737
2739

جهازموجمع کردم خونه پدرمم .حضانت دخترمو گرفتم مهریه مو بخشیدم ودرخواست طلاق توافقی دادیم دوسه روزه.دخترم خییلی دلش تنگ شده واسه پدرش.امروز صبح ازخواب بیدارشدگفت مامان کی میاد خونه بابا بزرگ؟؟گفت دوست داری کی بیاد؟؟گفت بابام.آتیش گرفتم.هروقت صدای ماشین میشنوه بدوبدو میره کنار آیفون با شادی میگه آخ جون بابا اومد😢اون پدر بی معرفت نامردش میگه نمیخوام ببینمش چنتا تابلوی عکس دخترم بود پس فرستاده برام😢😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سرگرمش کن 

برید پارک 

دور دور 

خرید 

کمک کن کم کم بتونه باهاش کنار بیاد 

بهش بگو بابا رفته مسافرت طول میکشه تا بیاد 

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

چقددد نامردو پسته شوهر سابقتتتت

حواس دخترتو گرم کن فقط حتی بعدنم خواست ببینتش نزار ک دخترت هوایی نشه 

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.
2740

الهی بمیرم...چقد داستان زندگیت شبیه منه...شوهر منم عاشق شد حتی قید بچه اشم زد

خدای خوبم دلم خیلی گرفته...یا رفیق من لا رفیق له...من حاجتمو از خدا میگیرم.. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سرگرمش کن  برید پارک  دور دور  خرید  کمک کن کم کم بتونه باهاش کنار بیاد  ...

همینو گفتم بهش گریه کرد یکم بی حوصله بود براش خوراکی خریدم نخورد بردم بیرون تا چشش به ماشین شبیه ماشین پدرش میوفتاد میگفت مامان اون کیه؟؟وای خدایا