2737
2739

سلام خانما گفتم تجربیاتمو بیام اینجا بگم شاید بدرد کسی بخوره  تا اگ کسی مث منه کمکی باشم براش و مثل من الکی یکسال حیرون نشه البته همه اینا خواست خدا بوده و من همیشه راضیم به رضای خدا

از قبل تایپ کردم میذارم ❤

خدایا مرا هزار امید است و هر هزار تویی❤️

من اوایل عروسیم گفتم تا یکسال بچه نمیخوام تا این ک ماه بعد عروسیم پریود نشدم و رفتم دکتر ی کیست ترکیده بود و دکتر بهم گف ک pco  هستم و من تحقیق کردم دیدم جلوگیری ب صلاحم نیس رفتم پیش ی دکتر و ازم ی سری آزمایش ها گرف ولی آزمایش کامل نبود و مشکل منو متوجه نشد،بعد از سه ماه ک طبیعی باردار نشدم رفتم پیشش برای چند ماه بهم کلومیفن داد ولی اثر نکرد تا این ک ی دوره ک مصرف کردم پریود نشدم آزمایش دادم منفی بود و تصمیم گرفتم دکترم عوض کنم

بگو بگو

تیکر باردار شدنمه... اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست که زود مامان بشم... اخه من خیلی ادم کم صبریم 😥خوشحالم میکنید اگه اطلاعاتی راجب تنبلی تخمدان دارید بهم بگید که باعث زودتر مامان شدنم بشه❤️❤️  ایشالا تا قبل از تموم شدن تیکر مامان شده باشمو تیکر جدید  بزنم..... خدایا شکرت روز 14آذر سونو دادم تنبلی کوفتیم درمان شده بالخره... دکتره گفت هیچ خبری از تنبلی نیستتتتت... 4دی بیبی چکم مثبت شد.. خدایا شکرت.. میشه واسه سلامتی فندوقم یه صلوات بفرستین من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍هی چرخ بزن در منو دل را بتکان❤️این هم نفسی چه حس و حالی دارد🥰در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💞تیکر تولد یسالگیه دخملمه🌺❤️💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد یکسال ک دکتر قبلی حیرونم کرد دکتر جدید ی آزمایش کامل تر برام نوشت و متوجه شدیم ک هورمون تستوسترون بدنم بالاس دکتر گف شانس آوردی باردار نشدی چون احتمال سقط تو ماه پنجم زیاد میشه البته گف بارداری با این هورمون خیییلی سخته

بهم گف سه ماه قید بچه دار شدن رو باید بزنی

بهم قرص اسپیرونولاکتون و سیپروتون داد و گف سیپروتون رو سرساعت بخورم تاکید کرد خیلی مهمه تو ساعت معین خورده شه و اسپیرونولاکتون رو بعد صبحانه میخوردم و گف ک هر روز ناشتا دارچین دم کرده بخورم

2731

بچها فولی 15 تو روز 12سیکل خوبه؟ امکان بارداری هست؟ 

تیکر باردار شدنمه... اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست که زود مامان بشم... اخه من خیلی ادم کم صبریم 😥خوشحالم میکنید اگه اطلاعاتی راجب تنبلی تخمدان دارید بهم بگید که باعث زودتر مامان شدنم بشه❤️❤️  ایشالا تا قبل از تموم شدن تیکر مامان شده باشمو تیکر جدید  بزنم..... خدایا شکرت روز 14آذر سونو دادم تنبلی کوفتیم درمان شده بالخره... دکتره گفت هیچ خبری از تنبلی نیستتتتت... 4دی بیبی چکم مثبت شد.. خدایا شکرت.. میشه واسه سلامتی فندوقم یه صلوات بفرستین من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍هی چرخ بزن در منو دل را بتکان❤️این هم نفسی چه حس و حالی دارد🥰در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💞تیکر تولد یسالگیه دخملمه🌺❤️💞

و از وقتی فهمیدم ک pco هستم روزی سه تا متفورمین میخوردم 

دکتر قرص کروم هم بهش اضافه کرد 

خودمم تحقیق کردم دیدم ژل رویال برای مشکل من خیلی خوبه شوهرم اصلش رو از جای مطمئن گرف و یکماه مصرف کردم 

دوره سه ماهه ک تموم شد آزمایش رو تکرار کردم و جوابش یک هفته طول می‌کشید تا بیاد این یکهفته رو رفتیم پابوس امام رضا خیلی دعا کردم برگشتیم جواب آزمایشم خوب بود

دکتر بهم گف یکماه دیگ هم باید جلوگیری کنم تا اثر اسپیونولاکتون از بدنم خارج شه

بعد یکماه روز دوم پریود رفتم دکتر بهم قرص لتروزول داد از روز سه پریود روزی سه تا،به مدت پنج روز

سه آمپولhmg روزی یک عدد گف حتما غروب بزنم روز ۸.۹.۱۰ پریود

دوتا آمپولhcg روز ۱۳ پریود باهم صبح زدم

و دکتر بهم گف روز ۱۰.۱۲.۱۴.۱۶.۱۸.۲۰ پریودی نزدیکی کنم و گف حتما از نزدیکی ۴۸ ساعت بگذره بعد نزدیکی بعدی چون اسپرم ضعیف میشه

و ژل بی بی دنس هم بهم داد موقع نزدیکی استفاده کردم و بنظرم خیییلی تاثیر داشت

قرص دوفاستون هم داد از روز ۱۶ ده عدد خوردم

دوتا قرص برا دوری استرس بهم داد شبا قبل خواب میخوردم

راستی شوهرمم آزمایش داده بود دکتر قبلی گفته بود همه چیش خوبه ولی دکتر جدیدم گف حرکتش ی کم کمه موتیلیتی بهش داد ۶۰ تا روزی دوتا شوهرم خورد کلا حتماااا از دکتر مطمئن باشین تحقیق کنین ی دکتر خوب و با دقت پیدا کنین دکتری ک الان میرم خیییلی برا مریضاش وقت میذاره و هواشونو واقعا از همه نظر داره

ولی دکتر قبلی خیییلی حواس پرتی داشت خیییلی هم بدخط بود و داروهام اکثر وقتا اشتباه میشد و باید عوض میکردم تازه میخاست منو بفرسته عکس رنگی هم بگیرم میگف تو ک تخمک داری پس حتما لوله هات بسته اس شانس آوردم

2740

بعد یکماه اقدام رو شروع کردم همه چیو ریز ب ریز انجام دادم و خداروشکر بلاخره پنج روز بعد موعد پریودم بی بی چکم مثبت شد و آزمایش هم مثبت شد انشاالله همه منتظرا مادر بشن😍

راستی نماز استغفار هم زیاد میخوندیم هم من هم شوهرم و چله زیارت عاشورا با صد سلام و صد لعن برداشتم و نیت کردم اگ باردار نشدم و پریود شدم از اول باز شروع میکنم ولی همون دفعه اول باردار شدم😍

راستی شوهرمم آزمایش داده بود دکتر قبلی گفته بود همه چیش خوبه ولی دکتر جدیدم گف حرکتش ی کم کمه موتیلی ...

کدوم شهری عزیزم؟ "

بستگی داره آمپول آزهد سازی کی بزنی امکانش هست اگ خدا بخواد

طبیعی این فولیو داشتم امپولی نزدم