2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر ازت پرسید چقد دوستم داری!

نگو بینهایت

بگو اندازه ای که هستی

اگر پرسید تا کی دوستم داری؟نگو تا ابد بگو تا وقتی که هستی

اگر پرسید چقدر بهم اعتماد داری؟نگو اندازه چشمام

بگو به اندازه ای که بهم اعتماد میدی

تا بدونه تا وقتی برات با ارزشه که به

ارزش هات احترام بزاره

واسه کسی قهر کنین که

طاقت یه لحظه قهر و ناراحتیت رو نداره

نه کسی که قهر و اشتیت براش فرقی نداشته باشه

اخرشم خودت بری واسه اشتی

مشتی هستی ملوان کشتی هستی    پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس  
2731

😂نه این چیه

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

خییلی میهیمی مینیم بی خیطیر غیصی میریضی تی میریضی شیدیم😑😑😑😑😑😑😑

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

من نامزدم دندونشو جراحی کرده ۲روزه همش میرم خونشون بهش توجه میکنم اونم مثل بچه هالوس میشه😍😂😂😂

من اصلا ازاین اخلاقا ندارم هرروز برم خونشون ماهی یه بار شام صدا کنن میرم یااصلا هرموقعه صدا کنن الان که بخاطرش ۲روزه پشت سرهم رفتم نامزدم ذوق میکنه😂😍😂

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
اگر ازت پرسید چقد دوستم داری! نگو بینهایت بگو اندازه ای که هستی اگر پرسید تا کی دوستم داری؟نگو تا ...

نه منظورم اینه کلا برا بارزش نشون دادنش بگم بخاطرت مریض شدم؟ یعنی من خیلی غصه خورم برات

2740
من نامزدم دندونشو جراحی کرده ۲روزه همش میرم خونشون بهش توجه میکنم اونم مثل بچه هالوس میشه😍😂😂😂 م ...

خوب به نظرت منم بگم برام مهمی مریض شدم و فلان. یا نه به همون رسیدگی و خبر گرفتن ازش بسنده کنم

خوب به نظرت منم بگم برام مهمی مریض شدم و فلان. یا نه به همون رسیدگی و خبر گرفتن ازش بسنده کنم

به نظر من نگو ضایع هس بهش برس ازش هعی خبر بگیر برو پیشش

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
نه منظورم اینه کلا برا بارزش نشون دادنش بگم بخاطرت مریض شدم؟ یعنی من خیلی غصه خورم برات

نه بابا این چیزارو نگو 

بگو چیزی می خوای برات درست کنم بیارم جایی می ری باهات بیام

دکتر می خوای بری بگو باهات بیام

مشتی هستی ملوان کشتی هستی    پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس  

نه بابا این دیگ چیه

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
منی که لب و دهنمو کج کردم تا اینو بخونم 😂🤌🏻

اره دیگع دهنت باید مثل این داییناسوره شه

اون اینجوری میحرفه

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2706