2737
2739
عنوان

گوشی شیائومی دارابیان لطفا

165 بازدید | 16 پست

سلام دوستان پیشاپیش ممنون از حضورتون 

مشکل اینه که من هرچی آهنگ دانلودمیکنم اصلا تو music player نمیره،ازتوفایلا هم نمیتونم پیداش کنم😪

همش برنامه ی office باز میشه🤦

من موندم وآهنگای قدیمی

کسی تجربه ای داره کمکم کنه؟

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

اصلا بدرد نمیخوره شیائومی من مثل چی پشیمونم حالا ماله من دوربین فیلم برداریش ایراد داره صدا رو پخش نمیکنه بی کیفیته کلا

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه برنامه پخش کننده موزیک بریز خود به خود میره اونجا بعد اون برنامه رو پلی میکنی 

یعنی درس میشه🥺

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

ولی چه حالی داری موزیک دانلووود میکنی از اکسپلورر...این دو تا برنامه رو اگه میریزی بهت توضیح بدم چطوریه؟مستر تهران و رادیو جوان.اگر میدونی چطوری ان الکی توضیح ندم حالشو ندارم خدایی😂

احتمالا می‌ره تو پوشه دانلود ها ، از اونجا بردار بریز تو پوشه موزیک 

یا امکان داره رو رم ذخیره شده ، باید از اونجا پیدا کنی و انتقال بدی به پوشه موزیک 

منم آپدیت جدید کردم مشکل مشابه شمارو داشتم ، مشکل من این بود بعضی هارو پیدا می‌کرد و بعضیارو مینوشت پیدا نشد تا اینکه جای همشونو عوض کردم و ریختم رو خود حافظه گوشی تا درست شد 

2740
ولی چه حالی داری موزیک دانلووود میکنی از اکسپلورر...این دو تا برنامه رو اگه میریزی بهت توضیح بدم چطو ...

😂😂😂مرسی پیگیرش میشم👍خودتواذیت نکن😅

یعنی درس میشه🥺

اره دیگه.مثلا واسه فیلم این مشکلو من داشتم mx player ریختم.کلا فیلمایی که دانلود میکنم از اونجا باز میکنم اوکیه.واسه موزیکم برنامه زیاده.توی playstore گوشیت که برنامه هارو دانلود میکنه برو بزن music player بعد هر برنامه ای امتیازش بالا تر بود یا بیشتر دان کرده بودن دانلود کن

احتمالا می‌ره تو پوشه دانلود ها ، از اونجا بردار بریز تو پوشه موزیک  یا امکان داره رو رم ذخیره ...

فکر کنم درد گوشی منم همینه

2706