2733
2734
عنوان

شوهرم امشبو کوفتم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 84393 بازدید | 545 پست
شوهرت اومد خونه حرف باهاش زدی یا دوباره قهری؟

آشتی کردیم تلفنی گفتم که تو برای من مهمی بخاطر هیچ کس همدیگه رو اذیت نکنیم. اومد خونه دیگه بحث اون قضیه رو نکردم.. 

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اون رفیقشم میخواست باهاش هم خونه بشه

حرفات خیلی غیر منطقیه

همسر شما اون همه ب برادرت لطف کرده

اون وقت برادر شما نمیتونسته یک ماه صبر کنه بعد دوستش بیاره؟

حرف همسرت کاملا درسته

شما کار اشتباه برادرت درک میکنی و میگی دوستش میخواسته بیاد خونه اش اما ناراحتی همسرت درک نمیکنی؟ 

عجیبه واقعا

حتی حاضرم نیستی ب برادرت بگی کارش خوب نبوده؟

معلومه الویت اول زندگیت خانواده خودت هستن نه همسرت

‌تنهایی رو عشقه
2731
این علائم از آبیاری زیاد یا قارچی شدنه  ۱۰ روز یبار آبده هرچقدر کمتر آب بدی گلت بهتر رشد میکنه

عزیزم سلام ببخشید اینجا میپرسم دیدم جواب همه رو میدی گفتم به منم راهنمایی بدید من مرجان مینیاتوری دارم برگاش زرد شدن و میریزن نمیدونم چرا؟ خیلی ناراحتم 

خدایا حواست بهم باشه حتی اگه من یه وقتایی حواسم نبود تو با من باش تو مهربانتر از آنی که فراموشم کنی
عزیز این گل منه نمیدونم چرا هر گلی میگیرم اینجوری میشه.با اسپری آب دادم بهش.خونمم آفتاب نداره

آخه ی  

خدایا حواست بهم باشه حتی اگه من یه وقتایی حواسم نبود تو با من باش تو مهربانتر از آنی که فراموشم کنی
بنجامین خزان داره نگران نباش مثل قبل بهش برس آبیاریشو جوری انجام بده که خاکش مرطوب نبوده باشه انگشت ...

اصلا چرا یماه رفتی بمونی کارای خونه برادرت رو انجام بدی 

بنظرم وقتی کارا تموم شد باید برمیگشتی 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم؛ تیکر بارداری نیست !
2706