2733
2734
عنوان

چیکار کنم دوستش داشته باشم

779 بازدید | 68 پست

شوهرمو دوماه پیش با یه خانوم تو خونه دیدم...

به ظاهر بخشیدمش ولی دلم باهاش نیست دیگه دوست ندارم بغلش کنم یا باهاش رابطه داشته باشم همش توی رابطه قیافه اون زنه میاد جلو چشمم...حس میکنم خیلی ازش دور شدم..با اینکه یعنی خیلی پشیمون و هی میگه دوستت دارم ولی اصلا برام فایده نداره...نمیتونمم با کسی حرف بزنم..چیکار کنم؟فقط اومدم مطرح کنم باهاتون شاید اروم شم...یعنی اگر کارم نبود داغون شده بودم...یه دختر ۳ ساله دارم...میتونم بگم فقط برای اون موندم..هی چی بگم..به ظاهر یعنی هیچیم نیست اما تو دلم داغونه...

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والله توقع بیجا وزیادی از خودت داری

اخه چه ادمی ،دیگه از این بیشعور خوشش میاد

نهایت نامردیو کرده ،بعد توهنوز از خودت توقع داری

اینجور ادمارو نه تنها نمیشه دوست داشت،باید روشون بالاهم اورد ورسوای عالمشون کرد

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

والا همینکه میتونی کنارش نفس بکشی خیلی خوبه

واقعا نمیشه همچین ادمیو دوست داش!

2740

[QUOTE=219751974]ببخشید میپرسم ، در حینِ رابطه دیدیشون من رفته بودم خونه بابام اینا بعد گفت بمون میام دنبالت من خونه بابام دخترم اذیت کردو به بابام گفتم منو ببرین خونه اومدم خونه دیدم در قفل و شوهرمم خونه.

.فک کردم تنهاست هی گفتم درو باز کن درو باز نکرد گفت برو پمپ اب بزن..منپ نرفتم درو باز کرد زنه و تودش تو حموم بودن...زنه را قایم کرده بود تو حموم...رفتم اب باز کردم دیدم اب هست و الکی گفته برو اب بزن...رفتم تو حموم به زور درو باز کردم دیدم خودش با لباس زیر اون زنه همه لباساشا پوشیده بود اما مداد چشماش ریخته بود پایین چشمش..منو گرفت که زنه فرار کنه من بیهوش شدم واقعا البته تا پایین دنبال زنه رفتم‌اونجا دیگه نفهمیدم چی شد صاحبخونمون به دادم رسید...

الهیییب عززیزم ولا خیلی سخته چه صبری خدا بهت داده که ابروشو نبردی

جنس مرد حماعت بعضیاشون تا مثل سگ گیر نیفتن کوتاه نمیان  بیشتر مردا خیانت میکنن بعضی ها زنشون میدونه بعضی هام نه 

ولی اگه پشیمونه اگه توبه کرده  دستشو رو قران بزار که دیگه خطاشو تکرار نکنه بگو به جون مادرش به جون بچش قسمش بده 

بعد قسمش دیگه کم کم باورش کن شیطون گولش زده تو هم اگه میخوای به خاطر دخترت ادامه بدی باید دوباره شوهرتم بپذیزی وگرنه زندگی برات جهنم میشه 

خدا کمکت کنه اجی💖💖💖

الهیییب عززیزم ولا خیلی سخته چه صبری خدا بهت داده که ابروشو نبردی جنس مرد حماعت بعضیاشون تا مثل ...

اخه یه بار دیگه دست رو قران گذاشت کاری نمیکنه قبلا پیام دیدم ازش...دو سال پیش...دخترم چند ماهش بود

عزیزم اگه با این آدم بمونی آینده دخترتم خراب میشه 

چه میدونم...خودش که خیلی اشک پشیمونی ریخت...حالا که دیگه موندم...ولی ته دلم خیلی امیدی نیست خودش که گفته تا اخر عمر سر حرفم هستم ولی باور ندارم..نمیدونم...میگه شیطون گولم زده..

[QUOTE=219751974]ببخشید میپرسم ، در حینِ رابطه دیدیشون من رفته بودم خونه بابام اینا بعد گفت بمون میا ...

واااای عزیزم خیییلی ناراحتت شدم شکایتشون به قران همه زنایی که میرن تو زندگی مرد زن دار

2706