2737
2739
عنوان

ماههای اول و بزرگ شدن شکم چرا؟ جرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188806 بازدید | 79 پست
خب حالا بر فرض هم که بفهمم ضخامت پشت گردن جنین کم و ... خدایی نکرده... خب سقط کردنش که حرومه پس رفتن ...

نمیدونم چقد از تاریخ این پستتون میگذره ولی من تازه نظرتونو خوندم و واقعا لذت بردم  بارک الله به این طرز فکرتون  

خدا حافظ خودت و بچه هات باشه ان شاء الله 

هر چی تو این نی نی سایت چرخیدم هیچ وقت نظری مثل شما ندیدم حتما هست ولی خوبانی مثل شما خیلی کمن قطعا . اینکه با وجود احتمال ناقص بودن بچه بازم قصد نگه داشتنش رو داشتید . 

حالا اون فرشته نازتون گل پسر بود یا گل دختر  ؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من خیلی دیر فهمیدم باردارم چون یه بار ازمایش خون دادم منفی بود سونو هم چیزی ندید بعد که حالم ...

منم مثل شمام...یک روز بعد تاخبر رفتم ازمایش دادم منفی بود الانم ۴روز از اون موقع گدشته پریود نشدم شما کی رفتید واسه آزمایش منفی بود؟؟؟کی مثبت شد؟؟؟شکمم خیلی ورم داره نفخ دارم خیلی یک هفتست اینجوریه...نمیدونم مشکل از کجاست

2728
سلام دوستان ، سال نو مبارک 🎉🎉🎉🎉🎉 تاریخ اولین روز آخرین پریودم ۲۲ بهمن بود . ۲۷ اسفند آزمایش تی ...

عزیزم میشه بگی دوقلو باردار بودی یا نه؟؟

من حدود ۱۵روز بعد از عقب افتادن پریودم تیتر بتا دادم 30840بود...الآنم ۹هفته هستم.شکمم خیلی بزرگه.هنوز سونو تشکیل قلب نرفتم.بنظرتون دوقلو دارم؟؟آخه سابقه دوقلوزایی نداریم اصلا

2738
نمیدونم چقد از تاریخ این پستتون میگذره ولی من تازه نظرتونو خوندم و واقعا لذت بردم  بارک الله به ...

سلام شمایی که این عقیده رو قبول دارین

باشه 

حق نظر خودتونه

اما یه سوال اگر بیماری ای باشه که واقعا زندگی اون بچه رو تهدید کنه مثل فرض کن نداشتن دستو پا(اصلا کاری به سندرم داون 

و تریزومی ۱۸ و تریزومی ۱۳ که جزء عقب موندگی ها هستن

و بچه اذیت نمیشه بلکه پدرو مادرش عذاب میکشن ندارم)

همین دستو پا رو میگم که مستقیم روی کیفیت زندگی اون بچه تاثیر میذاره و با غربالگری زودهنگام بشه تشخیص داد و با نظر مراجع و متخصصین در عین فشار روحی و ناراحتی بشه به اون بارداری ختم داد

و یا مشکل لب شکری که تو حتی دوران بارداری بشه جنین رو تو رحم مادر عمل کرد

پس این ها چی؟باز هم میگین نرین غربالگری؟هر چی خدا داد

قبول قبول قبول

خدا هدیه داده

اما خدا عقل داده

علم به بشر داده

و همین خدای مهربون راهکار داده..

نه گل من ترویج ناآگاهی به صرف قبول هر مشکلی خوب نیست...

امضا

سلام شمایی که این عقیده رو قبول دارین باشه  حق نظر خودتونه اما یه سوال اگر بیماری ا ...

سلام 

آره ممکنه هم حرف شما درست باشه 

کاش بلد بودم که اون پیامم رو پاک کنم . شما بلدین ؟ 

2706