2733
2734
عنوان

خیانت

92 بازدید | 7 پست

درموردرابطه باخیانت خانومای متاهل اصلانمیبینم کسی ازعواقب هولناک ووحشتناک این جنایت حرفی بزنه..؟؟!!یعنی براهیچکس تواین مملکت پیش نیومده "تومحل زندگی اقوام محل کار" ببینه یابشنوه عواقب این روابط نادرست رو؟؟اینکه روزانه چندین نفرسراین روابط کثیف کشته یاناقص العضومیشن؟؟چندین نفرزندانی میشن؟؟فراری میشن..آبروی خانواده هاوطایفه هامیره..بچه های بی گناهشون تاعمردارن ننگ خیانت وهرزگی پدرومادراشون روپیشونیشونه..

آقایاخانومی که هوای رابطه وعشق وحال بازن شوهرداریاپسرمجردودوست پسرداری..حتتتمابشین به این چیزاشم فکرکن..توگوگل بزن حوادث بخون اوناکه این راهورفتن به کجارسیدن...الان کجاهاهستن..حس وحالشون چیه..چی به دست آوردن وچیاازدست دادن...؟؟

برای کسی مهم نیست .

دور و برم در شهرم زیادن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه فقط صیغه درسته😊خیانت نوش جون هرزنی که قبلاصیغه میشده 

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد
2740