2733
2739

خونه آپارتمانی خودتون بفروشین با پولش زمین بخرین ولی پول ساخت نداشته باشین و در حد یه سوییت ۳۰ متری همکف بسازین که چند سال توش زندگی کنین تا هر وقت پول دستتون اومد کم کم ستون خونه بزنین و شروع ساخت کنین ؟؟؟

فقط به خاطر اسایش چون بچه ها تو آپارتمان نه میتونن بدو کنن و بپرن و بچگی کنن به خاطر اعتراضات همسایه .

سه تا هم بچه دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه سه تا بچه تو سوییت سی متری نمیتونن زندگی کنن 

خانواده پنج نفره حداقل صد متر جا میخاد

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2728

نه منطقی نیست .

آپارتمانو برای یه سوییت از دست بدم ؟

مخصوصا الان که اوضاع هیچ ثباتی نداره و قابل پیش بینی نیست .

شده همسرم شغل دوم هم بگیره اما پول جمع میکنیم تا خونه بزرگتر بگیریم و ..

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
خونه ویلاایی رو ترجیح میدم به اپارتمان  اگه درامدم خوب باشه ارهه

حتی ممکن چند سال تو اون شرایط باشم تا بسازم ولی در عوض آرامش دارم و به خاطر همسایه خیر ندیده آسایش بچه هام و اعصاب خودم به هم نمیریزه

2740
اخه سه تا بچه تو سوییت سی متری نمیتونن زندگی کنن  خانواده پنج نفره حداقل صد متر جا میخاد

یعنی به نظرت تو آپارتمان بمونم و همش به بچه ها بگم صدا ندین ، نپرین ، ندویین و . . . و همیشه استرس دعوا با همسایه داشته باشم ؟

مطمین نیستم از پیشنهادم خودتون تحقیق کنید 

ولی این مدل های پیش ساخته فکر کنم ارزون تر در میاد و تحویل پنج ماهه هست 

حدود شیشصد میلیون میشه 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706