2733
2739
عنوان

دوستی در دانشگاه...

680 بازدید | 17 پست

من دبیرستان خیلی درسخون بودم و خیلی اهل رفیق بازی و خوش گذرونی نبودم 

با خودم گفتم رفتم دانشگاه جبران میکنم و خب بعد از یه ترم مجازی شد و نتونستم دوست صمیمی و پایه بیرون رفتن پیدا کنم 

فقط در حد لایک کردن تو اینستاگرام باهاشون در ارتباطم و خیلی حس تنهایی میکنم 

ورودی هایی که کلن مجازی بودن هم اکیپ شدن و بیرون میرن ولی من همینجوری نشستم منتظرم حضوری بشیم :(

بنظرتون چجوری الان با کلاسای مجازی بتونم با همکلاسیا ارتباط بگیرم و باهاشون برم بیرون؟؟ 

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم ارتباط ضعیفی دارم بلد نیستم چجوری با آدم جدید صمیمی بشم

برای ارتباط نقاط اشتراک مهمه ،

مثلا آهنگ های مختلف جدید رو شنیده باشی ، جریان‌ شوخی های جدیدی که زیاد پخش میشن رو بدونی ( حتی تو سایتم میشه اینو فهمید ) ، علایق افراد مختلف رو از طریق گفت و گو پیدا کنی !

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

والا من که از همکلاسی هام خوشم نمیاد، دوست دارم فقط تموم بشه بره دانشگام، منم مثل تو یه ترم حضوری بودم ولی خب حال نکردم باهاشون، الانم هرچی دوست دارم برای دوران دبیرستانمه کلا با دانشگاه حال نکردم چیزی نبود که میخواستم خدایی حتی تو کلاسای مجازی هم بعضی وقتا اعصابم خورد میشه بخدا🤦‍♀️😂 دانشجوی شهرستان بودن سخته بنظرم اگه شهر خودم قبول میشدم راحت تر بودم شاید 

2738

من خیلی رو این مورد کار کردم و واقعا نتیجه گرفتم 

هرچند مجازی بشدت با حضوری فرق داره 

اما منِ درونگرای به قول بقیه خشک الان تو جمع ها شاد و پر ذوقم!

نمیدونم .. دیدید آدمایی که کلا انگار خیلی ذوق دارن ؟‌

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
موفق باشی  خب خودت داری روانشناسی میخونی باید ارتباط عمومی قوی داشته باشی و ی دوست لایق انتخاب ...

ارتباطم خوبه خیلی روش کار کردم 

مشکلم اینه که نمیدونم چجوری گفتگوهارو از فضای مجازی بیارم بیرون و بتونم از نزدیک و حضوری هم باهاشون در ارتباط باشم 

کرونا کارو سخت کرده

من خیلی رو این مورد کار کردم و واقعا نتیجه گرفتم  هرچند مجازی بشدت با حضوری فرق داره  ام ...

منممممم

خیلی تغییر کردم 

واسه همینه که میگم میخوام برم بیرون باهاشون 

ترم یک خیلی روابطم خوب نبود 

کلا کرونا مقصره 

برای ارتباط نقاط اشتراک مهمه ، مثلا آهنگ های مختلف جدید رو شنیده باشی ، جریان‌ شوخی های جدیدی که زی ...

من یا با یکی صمیمی ام و شلوغ یا هم رسمی و آروم 

کلا یه نقطه آمن دارم زیاد از ارتباط با آدمای جدید لذت نمیبرم 

متعهدم💍                                                                         
والا من که از همکلاسی هام خوشم نمیاد، دوست دارم فقط تموم بشه بره دانشگام، منم مثل تو یه ترم حضوری بو ...

من که تهرانم همین تهرانم قبول شدم بچه ها هم اکثرا تهرانن

ولی بازم سخته برام

تو دلم مونده یه کافه باهاشون بریم

برای ارتباط نقاط اشتراک مهمه ، مثلا آهنگ های مختلف جدید رو شنیده باشی ، جریان‌ شوخی های جدیدی که زی ...

دقیقا همینکارو میکنم 

شده ساعتها درباره علایق مشترکم باهاشون میحرفم 

ولی نمیتونم یهو بگم حالابیا بریم دور دور 

واسه همین میگم سخته

نمیدونم ما همون روز اول ترم یک اکیپ خفنه دانشکده مکانیک شدیم🥺🥺

دلم تنگ شده برای اون روزا🥺🥺

قد کل زندگیم عکس دارم از اون روزا😭

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706