2737
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر

339 بازدید | 16 پست

قبلا گفته بودم مادر شوهرم تصمیم گرفته بیاد با بچه هاش زندگی. کنه چون کمردرد داره و الان رسما عملی شده و بین 8 تا بچه فقط خونه ما و دخترش میره خیلی عصبی شدم. تو همین مدت کوتاه با بچه ها پرخاش می کنم دست خودم. نیست بخدا من کلا زندگی. اینجور دوست ندارم نزدیک. خونه مامانم بودم. جابجا شدیم اومدیم. جایی دیگه تازه مامان و بابام ماهی یکبار هم. نمیومدند ولی دیدیم اذیت میشیم خونه رو فروختیم کلی زیر قرض رفتیم اومدیم. جای دیگه الان اینجور شد اصلا تو خونه راحت نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب مادر شما براتون شیرینه متقابلا مادر ایشونم براشون شیرینه. 

شاغلم و خوبه زندگیمون ولی چهارساله یکجا زندگی میکنیم مادرشوهرم خانومه. باورت میشه برام میان وعده چندبار اورده اداره همیشه هم غذا اماده هست. 

محبت کن جاش که بیاد میبینی پشتوانه ات هستن

2738

واقعا خدا آدمو محتاج بچه نکنه چه دختر چه پسر.خوب بهش بگید اگه پول داره پرستار بگیره اینجوری خودش هم راحت تره.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

حق داری راحت نباشی...همگی دور هم جمع شید با هم حرف بزنید ک مثلا هر هفته یا هر ماهی یکیشون از مادر مراقبت کنه ک ب ی نفر فشار نیاد

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
خب مادر شما براتون شیرینه متقابلا مادر ایشونم براشون شیرینه.  شاغلم و خوبه زندگیمون ولی چهارسا ...

مادر شوهر شما خوبه خداروشکر ولی همه ی مادر شوهر ها که اینجوری نیستن

خب مادر شما براتون شیرینه متقابلا مادر ایشونم براشون شیرینه.  شاغلم و خوبه زندگیمون ولی چهارسا ...

اتفاقا برا شاغلا بهتره

میان میبینن غذا حاضره و اینا

اما مادرشوهر من خسیسه رو دخل و خرج دخالت میکنه به هیچ وجه دوس ندارم باهامون زندگی کنه

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
2706