2737
2734
عنوان

ختم قرآن برای پدرم

346 بازدید | 16 پست
سلام دوستان . ممکنه برای من وقت بزارید و توی ختم قرانم شرکت کنید .ختمو برای پدرم (ابراهیم) که تازه از دست دادم گرفتم امیدوارم خدا قبول کنه اگرم وقتشو ندارید یه فاتحه براش بخونید خدا حاجاتتونو بده ان شالله و پدرو مادرتونو واستون حفظ کنه
برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید
جز 1 و2 ......................... خودم جز 3 ..................................... جز 4 .................................... جز 5 .....................................آرمانا بگید کدوم جز می خونید
برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم پدرمو از دست دادم ۲۴ بهمن پارسال یهویی تو ۱۲ روز دلم براش خیلی تنگه چن وقته بابات رفته؟برا پدرت فاتحه خوندم.
برای شادی روح بابای آسمونیم میشه یه صلوات بفرستی؟مرسییی
سلام منم صلوات و فاتحه فرستادم خدا بیامرزه ایشون رو
ذهن های بزرگ درباره ایده ها صحبت میکنند ذهن های متوسط درباره رویدادها حرف میزندد ذهن های کوچک درباره دیگران میگویند.............. ((((یه جایی خوندم اگه مشکلات زیادی بر سر راهتون قرار گرفت سیل صلوات راه بندازین.همانگونه که سیل همه چیز پیش رویش را میشوید و میبرد صلوات هم مشکلات را میبرد.لطفا برام سیل صلوات راه بندازین)))))))
سلام منم صلوات و فاتحه فرستادم خدا بیامرزه ایشون رو
ذهن های بزرگ درباره ایده ها صحبت میکنند ذهن های متوسط درباره رویدادها حرف میزندد ذهن های کوچک درباره دیگران میگویند.............. ((((یه جایی خوندم اگه مشکلات زیادی بر سر راهتون قرار گرفت سیل صلوات راه بندازین.همانگونه که سیل همه چیز پیش رویش را میشوید و میبرد صلوات هم مشکلات را میبرد.لطفا برام سیل صلوات راه بندازین)))))))